UNGER RO35C Filtr Hydro Power RO M

Kód: RO35C
Značka: UNGER
ZDARMAZDARMA
UNGER RO35C Filtr Hydro Power RO M
188 961 Kč 156 166 Kč bez DPH
Do 14 dnů

unger

Přístroj nové generace v technologii demineralizace vody.

Inteligentní řešení nabízející vysoký výkon

 Pokud jde o navrhování průkopnických řešení pro bezpečné a efektivní čištění, UNGER je vždy v popředí inovace. Seznamte se s naším nově vyvinutým HydroPower® RO pure water filtrem. Tento kompaktní, ale velmi výkonný mobilní filtr je velmi jednoduchý na obstuhu a údržbu díky rychlé a snadné změně základních funkčních prvků bez nutnosti použití jakýchkoliv nástrojů.

 Inteligentní systém nabízející snadnou údržbu

 Nový HydroPower® RO spojuje pokročilé inteligentní technologie, automatizaci a uživatelsky přívětivé funkce, takže Vy se můžete soustředit na to, co je pro Vás důležité - dělat skvěle svou práci! Zatímco Vy pracujete, náš jedinečný elektronický systém, RO SmartGuard bude sledovat výkon filtru a bude Vás včas informovat, pokud filtr potřebuje naléhavou pozornost nebo údržbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

5 nej filtru HydroPower® RO

1. Maximální výkon

 Unger HydroPower® RO představuje novou generaci filtru pro demineralizaci vody. Jeho výkonnost, praktičnost a snadná obsluha dělají z tohoto filtru skutečného profesionála na trhu v oblasti mytí oken. Dvě RO membrány poskytují velké množství dokonale čisté vody: až 350 litrů za hodinu. Tento výkonný systém umožňuje připojení pro 2 pracovníky pracující současně. Nastavitelný průtok vody umožňuje optimalizovat výkon filtru dle specifických požadavků pro práci, čímž se prodlužuje životnost RO membrán a filtrační pryskyřičné směsi. Nejnovější technologie a čerpadla zajišťují tichý chod a spolehlivou funkci.

 2. Inovativní monitorovací systém RO SmartGuard

 Systém RO SmartGuard průběžně sleduje výkon všech jednotlivích filtrů a dokáže Vás upozornit na všechny změny vedoucí ke snížení optimální účinnosti. Udržuje filtr pod kontrolou. V každém okamžiku Vám RO SmartGuard umožňuje se plně věnovat své práci. Systém Vás neustále na displeji informuje o stavu výkonnosti jednotlivých filtrů, tj. vstupního předfiltru pevných částic, obou RO membrán a DI filtru z pryskyřicové směsi. Umí neustále hlídat a informovat Vás o množství a kvalitě (čistotě) vytékající vody pro maximální výsledky a efektivitu při mytí oken. Zvukovou signalizací Vás systém okamžitě upozorní v případě, že vytékající voda má hodnotu ppm vyšší než 0. Automaticky Vás následně vyzve k objednávce potřebných filtrů a k včasné výměně pro zachování nepřetržitého pracovního nasazení. Filtr disponuje barevným LCD displejem s osvětleným pozadím, kde si například můžete vybrat jeden z 6ti uživatelských jazyků, dále portem USB, který umožňuje aktualizaci softwaru.

 3. Automatická údržba a zabezpečení

 Při puštění vody do systému je automaticky, po dobu 1 minuty, voda z membrány nasměrována na odpadní výstup a dojde k obtoku filtru pryskyřicové směsi, aby se prodloužila její životnost. Tato doba je určená k nastavení filtru uživatelem pro dosažení požadovaného výkonu. Po každém ukončení práce dojde během vypínacího procesu k automatickému propláchnutí membrány RO, čímž se výrazně prodlužuje její životnost a účinnost. Systém je vybaven zabudovanou ochranou proti vzniku možné poruchy, z důvodu nedostatečného průtok vody nebo vysokého tlaku vody. Vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost "Vyrobeno v Německu".

 4. Kompaktní a robustní design

 Filtrační jednotka je vyrobená z vysoce kvalitní termoplastické hmoty chránící filtr před náhodným poškozením. Odolné kovové rychlospojky pro připojení vstupní a tří výstupních hadic slibují dokonalou těsnost bez úkapů vody i při častém a opakovaném používání po dlouhá léta. Rám z ušlechtilé oceli s vysokou životností, pevná gumová kolečka bez nutnosti nafukování a kryty s vysokou pevností chránící součásti filtru, to vše jsou přednosti, které poukazují na velmi vysokou kvalitu a preciznost zpracování tohoto zařízení.

 5. Ultra rychlá a snadná údržna

 Otevírání víka FastLock usnadňuje výměnu filtrů až 30x rychleji a jednodušeji než jiné systémy. Jednoduše uchopíte víko a otočíte k odemčení a otevření. Rychlé a bezproblémové odvodnění a aplikace kapaliny pro údržbu a ochranu RO membrány. Vše snadno, rychle a intuitivně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí solárních panelů a skleněných fasád UNGER
El. proud: 230 V
Spotřeba: 970 W
Ochrana el. komponentů: IP 54
Průtok vody: 350 l/h
Znečištění vstupní vody: 1000 ppm
Tlak vstupní vody: 6 Bar
Tlak provozní vody: 10 Bar
Teplota vstupní vody: 30 °C
Slot USB: 2.0, max. 8 Gb
Hloubka: 700 mm
Šířka: 530 mm
Vyška: 1070 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: