UNGER DIUH2 Filtr Hydro Power Ultra L (DI)

Kód: DIUH2
Značka: UNGER
ZDARMAZDARMA
UNGER DIUH2 Filtr Hydro Power Ultra L (DI)
23 301 Kč 19 257 Kč bez DPH
Do 14 dnů

unger

Pryskyřicový filtr je schopný okamžitě vyrobit 100% čistou vodu zbavenou minerálů a dalších nečistot ve vodě rozpuštěných.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Takto upravená voda umožňuje čistit sklo, fotovoltaické panely a jiné plochy snadno, rychle a bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Filtrační souprava je určená pro mobilní a rychlé užívání na principu průtoku vody z vodovodního řadu nez nutnosti použití el. proudu. Vše, co k práci potřebujete, je pouze upravená voda, mycí kartáč a odpovídající teleskopická tyč s hadicí. Takto upravená voda umožňuje čistit sklo, fotovoltaické panely a jiné plochy snadno, rychle a bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Filtrační souprava je určená pro mobilní a rychlé užívání na principu průtoku vody z vodovodního řadu nez nutnosti použití el. proudu. Vše, co k práci potřebujete, je pouze upravená voda, mycí kartáč a odpovídající teleskopická tyč s hadicí.
 
Množství vyfiltrované vody na jednu náplň závisí na hodnotě tvrdosti vstupní vody a hodnotě znečištění ppm. Takovéto nečistoty se označují zkratkou TDS (Total Dissolved Solids - zcela rozpuštěné pevné látky) a jsou měřeny v jednotkách ppm (parts per million). Voda, která je považována za dokonale čistou, má hodnotu ppm nula. Voda v které naměříte okolo 5 ppm, po odschnutí již zanechává na skle viditelné skvrny.
 
Filtr disponuje měřákem čistoty vody a zobrazuje hodnotu ppm a kovovým ventilem s rychlospojkou na vstupní vodu. Na víku fitru je velká žlupá páka kterou velmi snadno odemknete nádobu a pootočením hlavy otevřete filtr. Tento systém velmi jednoduše a doslolova během pár minut umožní výměnu filtračních patron s pryskyřičnou směsí a nezrdžuje Vás tak příliš dlouho od mytí. Připojení vstupní i výstupní hadice je díky rychlospojkám opět velice snadné a rychlé.
 
Filtr HYDRO POWER ULTRA vyfiltruje na jednu náplň až o 30% více vody než předchozí filtry DI UNGER.

Filtr obsahuje 1 filtrační patrony v kterých je celkem 18 litrů prémiové pryskyřiční směsi. Množstí vyfiltrované vody na jednu náplň naleznete v tabulce níže. Součástí balení je odpovídající náplň umožňující okamžité použití. Z vlastní zkušenosti víme, že v Pražském vodovodním řadu má voda hodnotu 170 - 180 ppm. Spotřeba vody se dle zkušených uživatelů pohybuje v rozmezí cca 1 - 2 litry/m2 čištěné plochy.

 

Tvrdost vody Hodnota ppm Množství vody v litrech

měkká méně než 100 více než 6120

střední 100 - 250 6120 - 1830

tvrdá 250 - 400 1830 - 990

velmi tvrdá 400 a vice 990 a méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: