UNGER DIUH3 Filtr Hydro Power Ultra LC (DI)

Kód: DIUH3
Značka: UNGER
ZDARMAZDARMA
UNGER DIUH3 Filtr Hydro Power Ultra LC (DI)
31 081 Kč 25 687 Kč bez DPH
Do 14 dnů

unger

UNGER DIUH3 Filtr Hydro Power Ultra LC (DI) 

Pryskyřicový filtr je schopný okamžitě vyrobit 100% čistou vodu zbavenou minerálů a dalších nečistot ve vodě rozpuštěných.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Takto upravená voda umožňuje čistit sklo, fotovoltaické panely a jiné plochy snadno, rychle a bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Filtrační souprava je určená pro mobilní a rychlé užívání na principu průtoku vody z vodovodního řadu nez nutnosti použití el. proudu. Vše, co k práci potřebujete, je pouze upravená voda, mycí kartáč a odpovídající teleskopická tyč s hadicí.Takto upravená voda umožňuje čistit sklo, fotovoltaické panely a jiné plochy snadno, rychle a bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Filtrační souprava je určená pro mobilní a rychlé užívání na principu průtoku vody z vodovodního řadu nez nutnosti použití el. proudu. Vše, co k práci potřebujete, je pouze upravená voda, mycí kartáč a odpovídající teleskopická tyč s hadicí.
 
Množství vyfiltrované vody na jednu náplň závisí na hodnotě tvrdosti vstupní vody a hodnotě znečištění ppm. Takovéto nečistoty se označují zkratkou TDS (Total Dissolved Solids - zcela rozpuštěné pevné látky) a jsou měřeny v jednotkách ppm (parts per million). Voda, která je považována za dokonale čistou, má hodnotu ppm nula. Voda v které naměříte okolo 5 ppm, po odschnutí již zanechává na skle viditelné skvrny.
 
Filtr osazený v robustním a praktickém rámu usnadňujícím manipulaci disponuje měřákem čistoty vody a zobrazuje hodnotu ppm a kovovým ventilem s rychlospojkou na vstupní vodu. Na víku fitru je velká žlupá páka kterou velmi snadno odemknete nádobu a pootočením hlavy otevřete filtr. Tento systém velmi jednoduše a doslolova během pár minut umožní výměnu filtračních patron s pryskyřičnou směsí a nezrdžuje Vás tak příliš dlouho od mytí. Připojení vstupní i výstupní hadice je díky rychlospojkám opět velice snadné a rychlé.
 
Filtr HYDRO POWER ULTRA vyfiltruje na jednu náplň až o 30% více vody než předchozí filtry DI UNGER.

Filtr obsahuje 1 filtrační patrony v kterých je celkem 18 litrů prémiové pryskyřiční směsi. Množstí vyfiltrované vody na jednu náplň naleznete v tabulce níže. Součástí balení je odpovídající náplň umožňující okamžité použití. Z vlastní zkušenosti víme, že v Pražském vodovodním řadu má voda hodnotu 170 - 180 ppm. Spotřeba vody se dle zkušených uživatelů pohybuje v rozmezí cca 1 - 2 litry/m2 čištěné plochy.

 Tvrdost vody Hodnota ppm Množství vody v litrech

měkká méně než 100 více než 6120

střední 100 - 250 6120 - 1830

tvrdá 250 - 400 1830 - 990

velmi tvrdá 400 a vice 990 a méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: