UNGER DIUH1 Filtr Hydro Power Ultra S (DI)

Kód: DIUH1
Značka: UNGER
ZDARMAZDARMA
UNGER DIUH1 Filtr Hydro Power Ultra S (DI)
12 798 Kč 10 577 Kč bez DPH
Na dotaz

Pryskyřicový filtr je schopný okamžitě vyrobit 100% čistou vodu zbavenou minerálů a dalších nečistot ve vodě rozpuštěných.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Takto upravená voda umožňuje čistit sklo, fotovoltaické panely a jiné plochy snadno, rychle a bez nutnosti použití dalších chemických prostředků. Filtrační souprava je určená pro mobilní a rychlé užívání na principu průtoku vody z vodovodního řadu nez nutnosti použití el. proudu. Vše, co k práci potřebujete, je pouze upravená voda, mycí kartáč a odpovídající teleskopická tyč s hadicí.

 Množství vyfiltrované vody na jednu náplň závisí na hodnotě tvrdosti vstupní vody a hodnotě znečištění ppm. Takovéto nečistoty se označují zkratkou TDS (Total Dissolved Solids - zcela rozpuštěné pevné látky) a jsou měřeny v jednotkách ppm (parts per million). Voda, která je považována za dokonale čistou, má hodnotu ppm nula. Voda v které naměříte okolo 5 ppm, po odschnutí již zanechává na skle viditelné skvrny.

 Filtr disponuje měřákem čistoty vody a zobrazuje hodnotu ppm a kovovým ventilem s rychlospojkou na vstupní vodu. Na víku fitru je velká žlupá páka kterou velmi snadno odemknete nádobu a pootočením hlavy otevřete filtr. Tento systém velmi jednoduše a doslolova během pár minut umožní výměnu filtrační patrony s pryskyřičnou směsí a nezrdžuje Vás tak příliš dlouho od mytí. Připojení vstupní i výstupní hadice je díky rychlospojkám opět velice snadné a rychlé.

 Filtr HYDRO POWER ULTRA vyfiltruje na jednu náplň až o 30% více vody než předchozí filtry DI UNGER.

Filtr obsahuje 1 filtrační patronu v kterém je 6 litrů prémiové pryskyřiční směsi. Množstí vyfiltrované vody na jednu náplň naleznete v tabulce níže. Součástí balení je odpovídající náplň umožňující okamžité použití. Z vlastní zkušenosti víme, že v Pražském vodovodním řadu má voda hodnotu 170 - 180 ppm. Spotřeba vody se dle zkušených uživatelů pohybuje v rozmezí cca 1 - 2 litry/m2 čištěné plochy.

Tvrdost vody Hodnota ppm Množství vody v litrech
měkká méně než 100 více než 2040
střední 100 - 250 2040 - 610
tvrdá 250 - 400 610 - 330
velmi tvrdá 400 a vice 330 a méně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: