Servis

Co servisujeme?

 1. Tlakové čistící stroje – vapky
 2. Parní čističe
 3. Podlahové mycí stroje
 4. Úklidové stroje
 5. Vysavače
 6. Samoobslužné mycí boxy
 7. Leštičky RUPES
 8. Příslušenství

… a celou škálu další techniky.

Jaké značky servisujeme?

Annovi Reverberi, Atmos, Black/Decker, Bosch, Carrera, Cat, Cleanfix, Columbus, Comac, Comet, Dibo, Ehrle, Epoca, Falch, Ghibli/Wirbel, Hako, Interpump, Kärcher, Kränzle, Kwazar, Lavor, Master,  Mayer, Nilfisk/Alto/Wap, Oertzen, Ospray/Frank, Portotecnica, Pulitecno, Soteco, Stihl, Taski, TMB, Weidner…

Ostatní typy a značky strojů zvládneme také, záleží pouze na domluvě a případné dostupnosti dílů.

Kdy provádíme servis?

Servis probíhá od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00. Chápeme, že je pro Vás funkčnost mycích zařízení důležitá a proto je možno po domluvě provést servis i mimo pracovní dobu a o víkendech.

5 důvodů, proč svěřit důvěru právě nám:

 1. Zkušenosti – problematikou čistící techniky se zabýváme již od roku 1991, takže s jakýmkoliv problémem si umíme poradit.
 2. Rychlost – u menších oprav provádíme servis na místě, u větších většinou do druhého dne.
 3. Cena – díky zkušenostem, které máme, jsme rychle schopni posoudit a navrhnout nejvhodnější řešení šetrné k vaší peněžence.
 4. Spolehlivost – jsme časově flexibilní a Váš problém řešíme okamžitě. Zakládáme si na krátké dojezdové době a rychlosti řešení.
 5. Možnost zapůjčení náhradního stroje po dobu opravy stroje od nás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení