TONYIN Ceramic Crystal Coating Wax 200gr keramický vosk na karosérie s vůní třešní

Kód: TONYIN CRCW 200 CHERRY
Značka: Tonyin
639 Kč 528 Kč bez DPH
Ihned

Unikátní vosk TONYIN Ceramic Crystal Coating Wax s vysokým podílem keramiky 20% vytváří opravdovou ochranu laku. Vosk s vysokým obsahem SiO2 a vůní třešní. Balení 200g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní vosk TONYIN Ceramic Crystal Coating Wax s vysokým podílem keramiky 20% vytváří opravdovou ochranu laku. Vosky s podílem keramiky jsou velice oblíbené svou odolností a životností oproti běžným voskům. Jsou tvrdší, vykazují hydrofobitu jako klasické keramické povlaky. Automobily ochráněné keramickými vosky se také lépe umývají od hmyzu a špíny.

Aplikace keramických vosků je snadnější než aplikace vosků polymerových. Vosk se může nanášet ve dvou vrstvách. Snadné nanášení podtrhuje kvalitu vosku. Po nanesení se obvykle nechá na karosérii přibližně 20 minut, ale můžete ho sleštit i po hodině nebo dvou hodinách. Snadnost leštění je stále stejná.

VYDATNOST: cca 40 automobilů, 5gr/auto

ŽIVOTNOST: 4-6 měsíců

OBLAST POUŽITÍ: Karosérie a disky

DOPORUČENÝ POSTUP: Důkladně umyjte karosérii auta aktivní pěnou nebo autošampónem osušte sušícím ručníkem a vzduchem (stlačeným nebo foukačem) odmastěte povrch karosérie za pomocí PANEL SPRAY pro co nejlepší přilnavost vosku k povrchu naneste slabou vrstvu vosku na karosérii bez vynechání pomocí přiloženého aplikátoru. Po cca 20 minutách leštěte vysokým mikrovláknem, nechte auto minimálně 4 hodiny stát.

DOPORUČENÁ ÚDRŽBA: Karosérii ošetřenou voskem umývejte pouze pH neutrálním šampónem. Silné odstraňovače hmyzu narušují vosk a zkracují životnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: