Autosol Plastic Cleaner tekutý čistič plastů 500 ml

Kód: AS11007070
Značka: Autosol
345 Kč 285 Kč bez DPH
Ihned

Autosol Plastic Cleaner je tekutý čistič plastových částí. Díky rozprašovači se velmi snadno nanáší. Plast chrání proti křehnutí. Používá se na venkovní plasty i plasty v interiéru. Obsah 500 ml. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

autosolmade-in-germany

Autosol Plastic Cleaner odstraní špínu a zabrání křehnutí plastů.

Tekutý čistič Plastic Cleaner na plast ve spreji čistí plasty a chrání je proti degradaci. Důkladně vyčistí i okenní rámy, plastové části motocyklu, zahradní nábytek, karavan atd. Vyčištěnému povrchu dodá matný vzhled a má antistatický účinek.

Nejsilnější čisticí přípravek na plasty na trhu

Plast je materiál moderní doby, máme ho stále kolem sebe doma, v kanceláři, na zahradě, v dílně, v autě. Využívá se snad ve všech odvětvích průmyslu, v interiérech i exteriérech aut, na motocyklech, jízdních kolech. Designové doplňky do domácnosti často využívají plast jako doplňkový i hlavní materiál. Plastů existuje mnoho druhů, většina degraduje především vlivem mrazu a UV záření. Díky používání správných přípravků na údržbu, čištění a ochranu prodloužíte vzhled a životnost plastu.

Autosol Plastic Cleaner byl testován na celé řadě různých plastů. Jeho účinek je okamžitý. Poradí si s velmi znečištěným a zašlým plastem.

Jak používat Plastic Cleaner

  • Údržba plastů s přípravkem Plastic Cleaner je rychlá a jednoduchá. Díky rozprašovači se dostanete i na hůře dostupná místa.
  • Odstraňte z povrchu hrubou špínu (kamínky, písek, bláto), abyste se vyhnuli poškrábání povrchu (především venkovní plasty na motorce, autě, zahradním nábytku apod.)
  • Před použitím tekutý čistit protřepejte
  • Čistič nastříkejte na povrch
  • Krouživými pohyby setřete povrch utěrkou z mikrovlákna
  • Použijte neutrální barvu utěrky.

POZOR: Nepoužívejte na polykarbonát (PC) ani na polymethylmethakrylát (PMMA).

Ukázka čištění zahradního nábytku čističem Plastic Cleaner

Autosol Plastic Cleaner tekutý čistič plastů 500 ml před a po 4

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: