Stolzenberg Matrix MTX 900 VB TRS ruční zametací stroj do 2.000 m², 2 boční kartáče a 1 zametací válec 500 mm, varianta na koberce

Kód: 113350
Značka: Stolzenberg
ZDARMAZDARMA
Ss Matrix900 TRS Kehrmaschine M
75 149 Kč 62 107 Kč bez DPH
Na dotaz

MTX 900 je robustní zametací stroj pro různé náročné oblasti použití, vybavený známou technologií jednoválcového zametání se zametací lopatkou (také přímý zametací stroj). Včetně bezúdržbové baterie 35 Ah a 5A nabíječkou. Dva boční kartáče a zametací válec. Varianta na zametání koberců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolzenberg logo made-in-germany

Řada MATRIX 900

Modulární systém zametacích strojů s odsáváním. Inovativní modulární systém od společnosti Stolzenberg vytváří nové standardy pro efektivní čištění. Ruční zametací stroje řady Matrix jsou k dispozici v mnoha různých konfiguracích, které lze přesně přizpůsobit dané oblasti použití.

MTX 900 je robustní zametací stroj pro různé náročné oblasti použití, vybavený známou technologií jednoválcového zametání se zametací lopatkou (také přímý zametací stroj). Stroj s hladkým chodem lze použít podle potřeby, od parkovišť a skladů až po vnitřní prostory a písčité povrchy. Základní model MTX 900 s technologií jednoválcového zametání se zametací lopatkou čistí venkovní plochy manuálně a nejvyšší model MTX 900 VB s baterií. S odsáváním prachu a pohonem kartáčů je optimálním strojem pro vnitřní i venkovní plochy, a to dokonce i na kobercích. Základními principy modulárního systému jsou flexibilita a pohodlí. Proto lze tři z variant při změně podmínek rozšířit.

Zametací stroj MTX 900 TRS kombinuje inovativní koncepci modulárního systému se všemi výhodami jedinečného principu TRS. Tandemové zametací válce odstraňují nečistoty od prachových částic až po nápojové plechovky obzvlášť důkladně. Dva kartáčové válce, které se otáčejí proti sobě, dopravují zametený materiál do nádoby na odpad na principu přehození. Ať už se jedná o ruční zametací stroj MTX-900 TRS pro hrubé nečistoty ve venkovních prostorách, nebo o model MTX-900 V TRS, který čistí zvlášť bezprašně: Čtyři varianty se pohodlně používají i v rozích a na hranách, jsou výkonné, flexibilní a samozřejmě je lze rozšířit z ručního na akumulátorový ruční zametač s pohonem kartáčů a odsávání prachu.

  • Zametací stroj
  • Ruční pohon
  • Vhodné pro venkovní i vnitřní použití
  • Systém přímého zametání
  • Bezúdržbový řetězový pohon
  • Nárazuvzdorný plast

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zametací stroje Stolzenberg, Kränzle
Pohonná jednotka: Manuální pohon/ baterie 12 V
Zametací princip: Tandemový válečkový systém TRS
Pracovní šířka bez bočního kartáče: 500 mm
Pracovní šířka s dvěma bočními kartáči: 900 mm
Pracovní šířka s jedním bočním kartáčem: 700 mm
Čistá úklidová plocha do: 2000 m²
Převody: řetěz
Plošný výkon teoretický/praktický: 3150 / 1890 (60%) m²/h
Objem nádoby na nečistoty: 50 L
Rozměry: 1091 x 760 x 416
Hmotnost: 29 kg
Operační oblast: parkoviště, koberec, garáž, výrobní plocha, prodejní patro, sklad, podzemní parkoviště
Odsávání prachu: ANO
Čištění filtru/oklep: mechanicky
Plocha filtru: 1,3 m²
Objem vzduchu odsávání: 200 m3/h

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: