Kränzle 1+1 ruční zametací stroj

Kód: 50077
Akce
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA 23 791 Kč –3 %
kranzle 1 1 kranzle 1 1 01 4
23 791 Kč –3 % 22 869 Kč 18 900 Kč bez DPH
Ihned

Ruční zametací stroj pro vnitřní i venkovní prostory! S jedním postranním sklopným kartáčem a jedním zametacím válcem. Dokáže uklidit až 2680 m2/h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční zametací stroj pro vnitřní i venkovní prostory! S jedním postranním sklopným kartáčem a jedním zametacím válcem. Vybaven nádobou na nečistoty o objemu 40 l. Hlavní tělo stroje je odlitek (hliníková slitina), přední část těla stroje je ocelový výlisek. Ruční zametací stroj Kränzle 1 1 je určen jak pro vnitřní tak i pro venkovní prostory! Je navržen pro profesionální čištění nejrůznějších povrchů. Bez zbytečného úsilí a zajištění dokonalých výsledků čištění na všech možných površích! Jedná se o spolehlivého a snadno ovladatelného zametacího pomocníka. Vyroben pro ten nejvyšší výkon, bezpečnost a trvanlivost - produkt v prémiové kvalitě! Zametač Kränzle 1 1 snadno uvolňuje a vymetá nečistoty z povrchu. Za pomoci rotačního kartáče a shromažďuje je za pomoci rotačního válce v 40 litrovém zásobníku rychle, účinně a důkladně! Využijete ho např. při čištění a zametání:
 • chodníků
 • příjezdových cest
 • chodeb
 • teras
 • garáží
 • skladovacích a parkovacích míst
 • dalších vnitřních i venkovních prostor
Farmy a zemědělské podniky stejně jako soukromí uživatelé a správci domů. Autosalony a servisy, dílny, vozové parky, různé provozovny, přepravní společnosti, živnostníci a úklidové služby profitují z čistoty a pořádku! Zametací pomocník Kränzle 1 1 Vám s tím pomůže. Je snadno ovladatelný, ergonomicky navržený a produktivní z hlediska efektivních výsledků. S pracovní šířkou 670 mm je teoreticky schopný uklidit až 2680 m2/h při rychlosti pohybu 4 km/h! Zametené plochy zůstanou téměř bez prachu a snadno se dostanete dokonce i do problematických míst, k okrajům a do rohů!

Charakteristika:

 • Moderní design, kvalitní materiály a zpracování, vyrobeno v Německu
 • Ergonomicky tvarovaný, pohodlně ovladatelný, snadno a rychle připravený do práce, kompaktní pro skladování
 • Systém efektivního čištění bez přímého kontaktu s nečistotami - čistě a hygienicky
 • Jednoduchá manipulace a vyprazdňování 40 litrové nádoby na nečistoty z plastu odolného proti nárazům
 • Libovolně sklopný, plynule výškově nastavitelný boční kartáč
 • Velká kola s pneumatikami z přírodní gumy pro optimální přenos síly bez zbytečné námahy
 • Na bočním kuželovitém rotačním kartáči naleznete kombinaci tvrdých a měkkých štětin
 • Štětiny jsou vyrobeny z nylonu vysoce odolného proti opotřebení pro důkladné a efektivní čištění všech možných povrchů a nečistot
 • Řídítka lze namontovat ve dvou polohách, směrem nahoru nebo dolů, podle operátorovi výšky

Údaje o vybavení:

♦ ruční zametací stroj s jedním rotačním kartáčem a jedním přehazovacím válcem ♦ pracovní šíře 670 mm, teoreticky schopný uklidit až 2680 m²/h při rychlosti 4 km/h ♦ záchytný koš a schránka z nárazuvzdorného ABS plastu ♦ extra velká kola opláštěná přírodní gumou pro optimální přenos síly ♦ záchytná nádoba o objemu 40 litrů ♦ plynule regulovatelná výška kartáčů s možností úplného odklopení bočního kartáče ♦ celková hmotnost cca 25 kg (včetně bočního kartáče) ♦ nylonový pracovní kartáč a podávací válec - vysoce odolné proti oděru ♦ šířka bez bočního kartáče: 720 mm ♦ šířka s bočním kartáčem: 790 mm ♦ výška s madlem směrem nahoru: 1060 mm ♦ výška s madlem směrem dolu: 900 mm ♦ výška s úplně sklopeným madlem (pro uložení a transport): 390 mm ♦ délka se sklopeným madlem a s bočním koštětem: 1030 mm ♦ délka bez bočního kartáče s polohou madla směrem nahoru: 1260 mm ♦ délka bez bočního kartáče s polohou madla směrem dolů: 1080 mm ♦ délka s bočním kartáčem, s polohou madla směrem nahoru: 1510 mm ♦ délka s bočním kartáčem, s polohou madla směrem dolů: 1330 mm ♦ hnací kola (průměr / šířka): 280 mm x 40 mm ♦ pracovní šířka bez bočního kartáče: 480 mm ♦ pracovní šířka s bočním kartáčem: 670 mm ♦ průměr kartáčového válce: 250 mm ♦ šířka kartáčového válce: 480 mm ♦ průměr bočního kartáče (polyester): 325 mm ♦ pohon bočního kartáče: gumový hnací řemen  

Doplňkové parametry

Kategorie: Chodící obsluha
Objem nádoby na nečistoty (l): 40
Počet postranních kartáčů: 1

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: