Mosmatic FL-AEB 200 Rotační čistič ploch, průměr 200mm

Kód: 78.230
Značka: Mosmatic
ZDARMAZDARMA
2a25c00eb1a5e76358abe25db8e41832
20 230 Kč 16 719 Kč bez DPH
Ihned

Profesionální rotační čistič v nerezovém provedení s odsáváním, určený pro čištění ploch vysokotlakým proudem vody. Max. tlak: 275 bar, pracovní šíře: 200 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální rotační čistič v nerezovém provedení s možností odsávání, určený pro čištění ploch proudem vody za pomoci vysokotlakého čisticího přístroje. Max. tlak vody: 275 barů, pracovní šíře: Ø 200 mm.

Malý lehký a kompaktní design je ideální pro menší a těžko přístupné oblasti uvnitř i venku! Tento lehký multifunkční čistič ploch s odsáváním je vhodný k čištění jakéhokoli rovného povrchu.

FL-AEB 200 nachází své uplatnění v následujících oblastech: odstraňování grafitů, čištění budov, obnova a čištění různých ploch a všude tam, kde to lze vyčistit vysokým tlakem vody. Vhodný na rovné pevné podlažní plochy jako např.: dlážděné chodníky, pobřežní můstky, terasy, vydlážděné plochy, kamenné plochy, betonové, kovové a dřevěné povrchy nebo i svislé plochy jako např.: zdi z pálené cihly, fasády, stěny, ploty, brány, vrata, psí boudy, okení rámy nebo i stěny lodí apod... Průmyslové provedení zaručuje dlouhou životnost!

Tento čistič zdí se sacím systémem je perfektním nástrojem pro čištění těžko odstranitelné špíny , barev atd.

Ramena rotoru

ramena_rotoru_150Kvalitní zpracování a materiál!

Ramena rotoru z ušlechtilé nerezové oceli odolají vysokým tlakům až do 350 barů a teplotám do 120 °C. Ramena jsou svařována precizně a s důrazem na vyvážení.

 

Odsávání

odsavani_rotacni_cistic_detail2Čištění bez zbytků nečistot a odstřikující vody!

Možnost připojení odsávací hadice s Ø 50 mm. Odpadní voda a zbytky nečistot budou odsáty pryč.

 

Recyklace

princip_odsavaniSystém obnovy!

Ochrana životního prostředí je dnes důležitější než kdy jindy! Tento rotační čistič ploch má tělo s dvojitou stěnou pro optimalizaci sacího výkonu. Zbytková voda a zbytky nečistot lze efektivně odsát. Vodu pak můžete regenerovat, nečistoty recyklovat a znovu použít!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe ploch
Hmotnost (kg): 2,8 kg
Maximální teplota °C: 120 °C
Maximální tlak (bar): 275 bar
Nerezový kryt ø (mm): 200 mm
Velikost trysek na rotačních ramenech: 2 x 1503

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: