Mosmatic FL-AH 750 rotační čistič ploch, 350bar, průměr 750 mm s odsáváním

Kód: 80.765
Značka: Mosmatic
ZDARMAZDARMA
Mosmatic FL AH 750 rotační čistič ploch 350 bar 750 mm
102 204 Kč 84 466 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Mosmatic FL-AH 750 je profesionální, výškově nastavitelný rotační čistič s odsávacím systémem v nerezovém provedení na kolečkách, určený pro čištění ploch vysokotlakým proudem vody. Max. tlak: 350 Bar, pracovní šířka: 750 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Mosmatic

Profesionální rotační čistič v nerezovém provedení s prodloužením, s možností odsávání (sací hadice Ø50mm) a se čtyřmi nerezovými výškově nastavitelnými kolečky pro snadnější manipulaci a různé druhy povrchů. Určený pro čištění ploch proudem vody za pomoci vysokotlakého čisticího přístroje. Kompletní nerezový design kvalifikuje tento výrobek jako absolutně odolný přístroj na trhu. Max. tlak vody: 350 barů, pracovní šíře: Ø 750 mm.

Největší rotační čistič ploch je ideální pro velké oblasti uvnitř i venku! Tento velký multifunkční čistič ploch je vhodný k čištění jakéhokoli rovného povrchu.

S tímto multifunkčním čističem jste vybaveni pro každou "čistící akci". Vhodný na rovné pevné podlažní plochy. Díky sací hubici se FL-AH 750 stává absolutním čistícím odborníkem. I ta největší špína bude odsáta. Čistič povrchů pro aplikaci studené nebo horké vody dosahuje špičkového výkonu bez jakékoli údržby. Ideální pro čištění parkovišť, čerpacích stanic, školních dvorů, uliček, sportovišť atd.

Průmyslové provedení zaručuje dlouhou životnost! Tato série obsahuje vyztužený nerezový kryt a speciálně navržený otočný středový prvek, který zaručuje dlouhou životnost.

Ramena rotoru

Ramena rotoru

Kvalitní zpracování a materiál! Ramena rotoru z ušlechtilé nerezové oceli odolají vysokým tlakům až do 275 barů a teplotám do 120 °C. Ramena jsou svařována precizně a s důrazem na vyvážení.

 

Otočný středový kloub

Mosmatic otočný kloub 275 bar 55.253

Prověřená inovace, švýcarská kvalita: Mosmaticem nově vyvinutý vysokootáčkový nerezový otočný kloub vybavený samomazacími nerezovými ložisky pro zvýšení kvality a životnosti. Dvojitý systém karbidového těsnění zaručuje dlouhotrvající provoz pod stálým vytížením.

Kolečka z ušlechtilé ocele a štětiny

Kolečka z ušlechtilé ocele a štětiny

Pro jednodušší manipulaci! Odolné nerezové pryžové kolečka (ø100mm) jsou stavěné na velkou zátěž. Mají vlastní montážní konzoly a zajišťují snadné manévrování i ve stísněných prostorech a také dlouhověkost. 

Štětiny ve spodní části jsou vhodné k vnějšímu použití jako např. na beton, pálenou cihlu, vápencové zdivo a povrchy ze dřeva.

Nastavitelná výška koleček

Nastavitelná výška koleček

Pro různé druhy povrchů! Rám, vyrobený z nerezové oceli, zajišťuje pevnost a stabilitu. Možnost nastavení výšky zajišťuje efektivní čištění na jakémkoli typu povrchu. Speciální provedení: čtyři nerezová kolečka, o velikosti 2 1/4" zajišťují snadnou manévrovatelnost dokonce i na ne příliš kvalitních površích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe ploch
Max. tlak (bar): 350 bar
Max. teplota (°C): 120 °C
Hmotnost (kg): 23,5 kg
Nerezový kryt ø (mm): 750 mm
Počet a velikost trysek: 3 x 1503

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: