Kränzle X 10 TST vysokotlaký čistič -140bar/10l (D12)

Kód: 603610
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA 26 390 Kč –1 %
Vysokotlaký čistič Kränzle X 10.140 TST D12 front
26 390 Kč –1 % 26 015 Kč 21 500 Kč bez DPH
3 dny

Zcela nový model profesionálních studenovodních vysokotlakých čističů Kränzle X 10/140 TST disponuje pracovním tlakem až 140 barů a průtokem vody 10 l/min. V základní výbavě je veškeré potřebné příslušenství, včetně vysokotlaké pistole, rotační a ploché trysky. Stroj je nově vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru, rychlovýměnným systémem D12 a pojistkou proti kroucení hadice TWIST-STOP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nový model profesionálních studenovodních vysokotlakých čističů Kränzle pro rok 2023.

Pozoruhodná konstrukce řady X posunuje kombinaci designu a funkčnosti na novou úroveň! Kränzle X 10/140 TST disponuje pracovním tlakem až 140 barů a průtokem vody 10 l/min. Nový design podvozku (šasi) má unikátní robustní konstrukci s velkými koly, která umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu a spoustu odkládacího prostoru pro nástavce a příslušenství. Nová řada X nabízí čisticí výkon a provozuschopnost na nejvyšší úrovni. Díky vysokému provoznímu tlaku v kombinaci s inovativním designem nejsou překážkou ani náročné čisticí práce. Ať už podlahy, stěny nebo jiné předměty, tyto vysoce výkonné modely zaručují optimální výsledky. Díky širokému sortimentu příslušenství v kombinaci se zásuvným systémem D12 jsou i měnící se úkoly čištění dokončeny během mrknutí oka.

Ihned připraven do boje s nečistotou:

V základní výbavě naleznete vše, pro okamžité uvedení vysokotlakého stroje do provozu! Odolnou 15m vysokotlakou hadici s ocelovým opletem a otočnou koncovkou na navíjecím bubnu se sklopnou klikou. Dále pak vysokotlakou pistoli Starlet 4 s prodloužením a rychlospojkou D12. Úložný prostor pro nástavce obsahuje základní plochou trysku a rotační keramickou bodovou trysku o velikosti 042 s inteligentním Quick-Click rychlovýměnným nástrčným systémem D12 pro bleskovou a jednoduchou výměnu nástavců na pistoli. Tento stroj je vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie. Je skvělou volbou do pracovního prostředí i efektivním pomocníkem kolem domu a zahrady. Čisticí stroje Kränzle vše rozzáří čistotou!

Klíčové vlastnosti tohoto výrobku:

Kränzle X 10 TST velká kola

OFF-ROAD SCHOPNOST A STABILITA
Robustní podvozek zajišťuje snadnou přepravu a vysokou stabilitu při provozu. Malé překážky nebo schody je možné překonat bez větších problémů.

INOVATIVNÍ DESIGN
Díky vzpřímené konstrukci je obsluha a přeprava ještě pohodlnější. Modely řady X lze jednoduše ovládat ve stoje a také lze z manometru snadno odečítat aktuální pracovní tlak. Dvě velká kola a stabilní nohy zajišťují snadný transport a bezpečné stání za všech okolností.

Kränzle X 10 TST čerpadlo

AXIÁLNÍ ČERPADLO
Srdcem každého vysokotlakého čističe Kränzle je hlava čerpadla z kované speciální mosazi. Axiální čerpadlo řady X zaručuje dlouhou životnost díky součástem s nízkým opotřebením.

VELKÝ NEREZOVÝ TLAKOMĚR
Snadné odečítání provozního pracovního tlaku.

ELEKTROMOTOR S POMALÝM BĚHEM
X 8/150 TST je vybaven 4-pólovým elektromotorem pro nepřetržitý provoz. Jeho nízké otáčky 1400 ot./min. snižují rozběhový proud a tím zajišťují menší opotřebení a snižují hlučnost.

Kränzle X 10 TST navíjecí buben

PROSTOR NA PŘÍSLUŠENSTVÍ
S integrovaným držákem přímo pro pěnový nástavec Kränzle a pro praktické uložení dalšího příslušenství.

POHODLNÝ NAVIJÁK HADICE
Prostorově úsporné skladování 15m vysokotlaké hadice.

POJISTKA PROTI KROUCENÍ HADICE (TWIST-STOP)
Speciální otočné šroubení brání kroucení a zapletení vysokotlaké hadice během práce a zaručuje nerušený proces čištění.

Pistole Starlet 4

STARLET 4 NOVÉ GENERACE A RYCHLOVÝMĚNNÝ SYSTÉM D12
Vysokotlaká bezpečnostní vypínací pistole s rychlovýměnným systémem D12 pro rychlou a jednoduchou výměnu nástavců (trysek) na pistoli a zcela novým designem. Přívod vody z vysokotlaké hadice je nyní vzadu, což umožňuje pohodlnější manipulaci při práci. Nahrazuje modelovou řadu M2000.

Kränzle X 10 TST systém Total-stop

SYSTÉM TOTAL-STOP (OZNAČENÍ TS)
Systém Total-Stop pro okamžité zastavení, zlepšuje životnost těsnění a snižuje spotřebu energie. Vysokotlaké čističe bez systému Total-Stop přístroj přepnou po zavření pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon se odlehčí, což vede k podstatnému zvýšení životnosti stroje a k úspoře energie.

 Tip: Každý metr vysokotlaké hadice navíc Vám výrazně rozšiřuje pracovní prostor bez nutnosti neustále přesouvat Váš vysokotlaký čisticí přístroj po pracovní ploše. Zvolíte-li namísto 10-ti metrové hadice hadici 15-ti metrovou, získáte 2,25 krát více akční pracovní plochy bez nutnosti vysokotlaký čistič se všemi přípojkami přemísťovat. Podívejte se na obrázek srovnání dosahu 10-ti, 15-ti, 20-ti a 30-ti metrové hadice. Pracovní plocha s jen o pár metrů delší hadicí je více než dvojnásobně větší! Dlouhodobě tak ušetříte náklady spojené s časem čištění a obsluze vytvoříte lepší pracovní podmínky k provedení požadovaných prací. Další srovnání dosahu hadic nabízí malá tabulka pod obrázkem:

10_15_20_30_hadice_porovnani_vzdalenosti_final

 

Základní příslušenství v ceně stroje:

 • 1x vysokotlaký čisticí stroj Kränzle X 10/140 TST (D12) (obj. č.: 603610)
 • 1x vysokotlaká pistole Kränzle STARLET 4 s prodloužením a násuvnou rychlospojkou D12 (obj. č.: 12525)
 • 1x 15-ti metrová integrovaná vysokotlaká hadice Kränzle DN6 s ocelovým opletem - pro hadicový buben (obj. č.: 498000)
 • 1x základní plochá nožová tryska Kränzle s označením M20042 s trubkou z ušlechtilé oceli a rychlospojkovým trnem D12 (obj. č.: 12435-M20042)
 • 1x rotační keramická bodová tryska Kränzle o velikosti 042, s trubkou z ušlechtilé oceli a rychlovýměnným trnem D12 (obj. č.: 12438-042)
 • 1x integrovaný navíjecí hadicový buben
 • 1x ruční sklopná klika k navíjecímu bubnu včetně upevňovacího šroubu
 • systém Total-Stop a Easy-Start - stroj se zastaví po zavření vysokotlaké pistole a opětovně se šetrně spustí při jejím otevření

Doplňkové parametry

Kategorie: 230V
Elektrické připojení: 230 V; 50 Hz; 12,8 A
Pracovní tlak: 30-140 bar
Množství vody: 10l/min
Max. teplota přiváděné vody: 60 °C
Otáčky motoru: 2800 ot/min
Příkon: 2,95kW
Funkce Total-Stop: ANO
Délka elektrického kabelu: 5 m (16 A zásuvka)
Délka vysokotlaké hadice z ocelové tkaniny: ANO - integrovaná v bubnu - 15 m
Navíjecí buben: ANO
Hmotnost: 33 kg
Druh oleje: 15 W 40
První výměna oleje: po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje: po 250 provozních hodinách nebo po 1 roce
Hlučnost: 83 dB (A)
Přípustný přetlak (bar): 160 bar
přisávání čistícího prostředku: NE
Rozměry (d x š x v): 470 x 360 x 875
Spotřeba vody (l/h.): max. 600 l/h
Velikost trysky: 042
Celkový výkon (W): 2,2 kW

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: