Kränzle HD 7/122 TS Vysokotlaký čistič - 120bar/7l (D12)

Kód: 600030
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
Bez názvu
20 540 Kč 16 975 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Profesionální studenovodní vysokotlaký čisticí stroj na 230 V. S pracovním tlakem 120 Barů a průtokem vody 7 l/min (420 l/h) je ideálním pomocníkem pro řemeslníky, dům a zahradu. V základní výbavě je veškeré potřebné příslušenství, včetně rotační a ploché trysky. Stroj je nově vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru, rychlovýměnným systémem D12 a pojistkou proti kroucení hadice TWIST-STOP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní, přenosný a úsporný pomocník pro dům i řemeslo!

Zcela nový, kompaktní, přenosný a úsporný profesionální vysokotlaký studenovodní čistič Kränzle HD 7/122 TS (D12) s přepracovaným designem je kombinací velkého množství technických inovací, které poskytují ten nejvyšší výkon, spolehlivost, bezpečnost a provozní pohodlí při každodenním používání. Technologie Kränzle Vám pomůže šetřit čas, vodu a energii - při maximální účinnosti čištění!

Novinky u modelu HD 7/122 TS:

Kromě přepracovaného designu je novinkou u modelu HD 7/122 rychlovýměnný nástrčný systém D12, pro bleskovou výměnu příslušenství a pojistka proti kroucení vysokotlaké hadice s označením TWIST-STOP:

 Inteligentní a spolehlivý: Rychlovýměnný nástrčný systém s komponenty z kalené ušlechtilé oceli zajišťujě snadné a vždy spolehlivé spojení bezpečnostní vypínací pistole s nástavcem

POJISTKA PROTI KROUCENÍ HADICE (TWIST-STOP):

       twist_stop_nahled

Zvládne všechno: Speciální otočné šroubení brání kroucení a zapletení vysokotlaké hadice během práce a zaručuje nerušený proces čištění.       

RYCHLOVÝMĚNNÝ NÁSTRČNÝ SYSTÉM D12:   

KRÄNZLE RYCHLOVÝMĚNNÝ NÁSTRČNÝ SYSTÉM D12

Inteligentní a spolehlivý: Rychlovýměnný nástrčný systém s komponenty z kalené ušlechtilé oceli zajišťujě snadné a vždy spolehlivé spojení bezpečnostní vypínací pistole s nástavcem

Rozdíl oproti modelu HD 10/122 TS:

Hlavním rozdílem oproti verzi HD 10/122 je pomaloběžný motor, který pracuje s menšími otáčkami (1400 ot./min), což snižuje rozběhový proud, hlučnost a opotřebení. Díky sacímu výkonu vysokotlakého čerpadla nabízí možnost nasávat přívodní vodu z různých nádob, sudů, zásobníků, nádrží, řek či rybníků nebo jiných vodních zdrojů a to až do výšky 1,5 metru, což u verze HD 10/122 možné není. S průtokem vody 7 l/min je také úspornější variantou modelové řady HD. Tento vysokotlaký čisticí stroj je oproti starším modelům z řady HD vybaven systémem Total-Stop (označení TS) pro okamžité vypnutí elektromotoru, což vede k podstatnému zvýšení životnosti stroje a k úspoře energie.

Ihned k nasazení:

V základní výbavě naleznete vše, pro okamžité uvedení vysokotlakého stroje do provozu! Odolnou 10 m vysokotlakou hadici z ocelové tkaniny. Moderní vysokotlakou pistoli Kränzle M2000 s prodloužením v podobě plastového madla. Nástavec s trubkou z ušlechtilé nerezové oceli a základní plochou trysku o velikosti 028 a nástavec s rotační keramickou bodovou tryskou o velikosti 028 vhodný na obzvláště odolné nečistoty.

Vysokotlaké čističe Kränzle mají vždy vyvážený poměr pracovního tlaku a průtočného množství vody, aby byl pro konkrétní úkol zajištěn vždy maximální čisticí účinek! S pracovním tlakem 120 barů a průtokem vody 7 l/min (420 l/h) je skvělou volbou pro řemeslo i efektivním pomocníkem kolem domu a zahrady. Čisticí stroje Kränzle vše opět rozzáří čistotou!

Vlastnosti výrobku:

Čtyřpólový elektromotor s dlouhou životností v obvykle vysoké kvalitě od výrobce Kränzle zaručuje zvláště dlouhou životnost a maximální výkon. Vysokotlaké čističe s pomaloběžnými čtyřpólovými elektromotory (1400 ot./min) pracují s menšími otáčkami, což snižuje rozběhový proud, hlučnost a opotřebení.

Kompaktní konstrukce s nenáročným servisem a úsporou místa. Skladování stroje nezabere příliš mnoho místa. Díky integrovaným odolným gumovým nožičkám můžete vysokotlaký čisticí stroj Kränzle jednoduše umístit kamkoliv přímo na zem.

Snadná manipulace, příjemná a jednoduchá obsluha! Díky rámu a madlu z ušlechtilé nerezové oceli je přenášení a transport stroje na pracovní pozici hračkou!

Regulace tlaku umožňuje plynule nastavit provozní tlak tak, aby vyhovoval jakémukoli úkolu přesně podle konkrétních požadavků.

Systém Total-Stop pro okamžité zastavení, zlepšuje životnost těsnění a snižuje spotřebu energie. Vysokotlaké čističe bez systému Total-Stop přístroj přepnou po zavření pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca. 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor - vysokotlaké čerpadlo a pohon se odlehčí, což vede k podstatnému zvýšení životnosti stroje a k úspoře energie.

Rotační keramická bodová tryska v základní výbavě - vodní paprsek, který neustále rychle rotuje má vysoký čisticí účinek i plošný výkon, hodí se k odstraňování odolných nečistot z větších ploch a na očistu zemědělských strojů a techniky.

Manometr z ušlechtilé oceli je součástí vysokotlakého čisticího přístroje. Pro snadné odečítání aktuálního pracovního tlaku.

Hlava čerpadla ze speciální mosazi. Nemůže dojít k poruše funkce následkem koroze. Součásti hlavy čerpadla vedoucí vodu a bezpečnostních zařízení jsou z ušlechtilé oceli a speciální mosazi a zaručují dlouhou životnost.

Napájecí kabel o délce 5 m zajišťuje připojení do elektrické sítě (230 V). Napájecí kabel lze při manipulaci a uskladnění jednoduše obmotat okolo rámu, který je součástí stroje.

Keramikou potažené písty z ušlechtilé oceli jsou součástí modelové řady HD. Pozitivní vlastnosti plunžru z ušlechtilé oceli (dobrá tepelná vodivost) se spojují s pozitivními vlastnostmi keramické vrstvy (povrch s extrémně malým opotřebováním).

Krátkodobý bezpečný chod nasucho - přístroje mohou kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k jejich poškození. Nenechávejte však běžet vysokotlaké čerpadlo déle než 60 sekund nasucho!

Systém zpětného vedení netěsností - případný průsak je veden zpět do sání (ze stroje nekape voda), což je novinkou u modelové řady HD.

Přímý odběr vody - vysokotlaký čisticí přístroj díky sacímu výkonu vysokotlakého čerpadla (do nasávací výšky 1,5 m) je nezávyslý na vodovoním řádu a nabízí možnost nasávat vodu k čištění i ze zvláštních nádrží, sudů, rybníků, řek nebo jiných externích vodních zdrojů.

Kontrola oleje pouhým pohledem - snadná kontrola stavu a množství motorového oleje (15 W 40; 0,25l) díky dobře umístěnému a čitelnému olejoznaku na boku vysokotlakého čističe.

Rrychlovýměnný nástrčný systém D12 - násuvná rychlospojka na straně vysokotlaké pistole a rychlospojkové trny na straně čisticích nástavců zajišťují snadné, rychlé a spolehlivé spojení.  

Pojistka proti kroucení hadice (TWIST-STOP) - speciální otočný člen brání kroucení a zalpletení vysokotlaké hadice při práci.

Základní příslušenství v ceně stroje:

  • 1x vysokotlaká pistole Kränzle M 2000 s prodloužením a zásuvnou rychlospojkou D12 
  • 1x 10 m vysokotlaké hadice Kränzle DN6 s ocelovým opletem 
  • 1x základní plochá nožová tryska Kränzle s označením M20028 s trubkou z ušlechtilé oceli a rychlospojkovým trnem D12 
  • 1x rotační keramická bodová tryska Kränzle o velikosti 028 s trubkou z ušlechtilé oceli a rychlospojkovým trnem D12 
  • systém Total-Stop a Easy-Start - stroj se zastaví po zavření vysokotlaké pistole a opětovně se šetrně spustí při jejím otevření

 

 


Doplňkové parametry

Kategorie: 230V
Elektrické připojení (V): 230 V; 50 Hz; 7,5 A
Pracovní tlak - (bar): 30 - 120 Bar
Množství vody (l/m): 7 l/min; 420 l/hod
Max. teplota (°C): 60 °C
Otáčky motoru (rpm): 1400 ot/min
Příkon (A): 1,6 kW
Funkce Total-Stop: ANO
Délka elektrického kabelu (m): 5 m (16 A zásuvka)
Délka vysokotlaké hadice (m): 10 m, DN6
Navíjecí buben (m): ne
Hmotnost (kg): 23 kg
Druh oleje: 15 W 40
První výměna oleje: po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje: po 250 provozních hodinách nebo po 1 roce
Hlučnost (dB): 84 dB
Přípustný přetlak (bar): 135 bar
přisávání čistícího prostředku: ne
Rotační tryska: ANO
Sací výška: 1,5 m
Rozměry ( d x š x v ): 440 x 200 x 330
Spotřeba vody (l/h.): max. 420l/h
velikost trysky: 028
Celkový výkon (kW): 1 kW

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: