Buzil G 465 WC CLEANER Sanitární čisticí prostředek na WC - 1 L

Kód: G465.1
Značka: Buzil
186 Kč 154 Kč bez DPH
Ihned
Viskózní základní sanitární čisticí prostředek a čisticí prostředek na WC na bázi kyseliny solné Buzil G 465 WC CLEANER - špičková německá chemie, 1 L

Detailní informace

Detailní popis produktu

⇓ Buzil WC CLEANER G 465 produktový list ke stažení Viskózní základní sanitární čisticí prostředek a čisticí prostředek na WC na bázi kyseliny solné Buzil G 465 WC CLEANER - 1 L, špičková německá chemie. Oblast použití:
  • Všechny záchodové mísy a pisoáry odolné proti kyselině chlorovodíkové
Výhody/vlastnosti produktu:
  • Pro extrémní znečištění
  • Rozpouští silné nánosy vápence, močového kamene, rzi a vodního kamene
  • Viskozita umožňuje dobrou přilnavost
  • Příjemná vůně
Použití a dávkování: Základní čištění: 50 ml / 10 l vody Upozornění: Vždy používat studenou vodu. Nepoužívat a nemíchat s čisticími prostředky s obsahem chloru. Nepoužívejte na přírodní kámen na bázi vápence jako např. mramor, desky Solenhofer, travertin, lasturnatý vápenec. Nepoužívejte na hliník, lakované povrchy a akrylové sklo. Před použitím na plast a armatury bezpodmínečně dbejte pokynů výrobce. Doplňkové výrobky: Bucalex® G 460 - Viskózní základní sanitární čisticí prostředek na bázi kyseliny fosforečné Buz® Contracalc G 461 - Tekutý prostředek k odvápňování a základní sanitární čisticí prostředek na bázi kyseliny fosforečné, bezbarvý Standardní věty o nebezpečnosti: H290 Může být korozivní pro kovy. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Další bezpečnostní pokyny zjistíte v bezpečnostním technickém listě k Buzil G 465 WC CLEANER na www.buzil.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: