Buzil G 460 BUZ® BUCALEX Sanitární čisticí prostředek - 10 L

Kód: G460.10
Značka: Buzil
1 830 Kč 1 512 Kč bez DPH
Ihned
Viskózní základní sanitární čisticí prostředek na bázi kyseliny fosforečné Buzil G 460 BUZ® BUCALEX, špičková německá chemie, 10 L kanystr

Detailní informace

Detailní popis produktu

⇓ Buzil BUCALEX G 460 produktový list ke stažení Viskózní základní sanitární čisticí prostředek na bázi kyseliny fosforečné Buzil G 460 BUZ® BUCALEX - 10 L, špičková německá chemie. Oblast použití:
  • Všechny materiály a povrchy v mokrém prostředí a na plovárnách odolné proti kyselinám
  • Sanitární keramika
  • Nerezové povrchy
Výhody/vlastnosti produktu:
  • Rozpouští odolná znečištění jako jsou např. vápenec, močový kámen, rez, vodní kámen, nečistotu, tuk a zbytky mýdla
  • Silný, rychlý čisticí účinek
  • Viskozita umožňuje dobrou přilnavost na svislých plochách, a díky tomu dlouhou kontaktní dobu
  • Uveden na seznamu RK
  • Vhodný pro použití s jednokotoučovým strojem
Použití a dávkování: Udržovací čištění: neředěný - 100 ml / 10 l vody Udržovací čištění - podlaha: 100 ml / 10 l vody Základní čištění: 1000 ml / 10 l vody Pěnová pistole: 1:5 až 1:10 s vodou Upozornění: Vždy používat studenou vodu. Nepoužívat na přírodní a umělý kámen pojený vápencem, hliník, lakované povrchy a chromované povrchy. Nemíchat s čisticími prostředky s obsahem chloru. Nepoužívejte na akrylové sklo a chromované povrchy. Před použitím na plast a armatury bezpodmínečně dbejte pokynů výrobce. Doplňkové výrobky: Bucasan® Sanibond G 457 - Viskózní udržovací sanitární čisticí prostředek na bázi kyseliny Buz® Contracalc G 461 - Tekutý prostředek k odvápňování a základní sanitární čisticí prostředek na bázi kyseliny fosforečné, bezbarvý Bucasan® Clear G 463 - Bezbarvý udržovací sanitární čisticí prostředek na bázi kyseliny amidosulfonové Bucal G 468 - Udržovací sanitární čisticí prostředek bez obsahu kyselin Buz® Alkasan G 469 Bucasan® Trendy T 464 - Udržovací sanitární prostředek na bázi kyseliny amidosulfonové, s intenzivní vůní Standardní věty o nebezpečnosti: H290 Může být korozivní pro kovy. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Další bezpečnostní pokyny zjistíte v bezpečnostním technickém listě k Buzil G 460 BUZ® BUCALEX na www.buzil.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: