Oertzen MOBIL 500bar - 17L/min vysokotlaký čistič - benzínový pohon

Kód: 8151/VAN 8151/HON Zvolte variantu
Značka: Oertzen
361 790 Kč 393 250 Kč od 361 790 Kč 299 000 Kč bez DPH 325 000 Kč bez DPH od 299 000 Kč bez DPH
Externí sklad Externí sklad Zvolte variantu
Varianta

Německý Oertzen MOBIL 500 je profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku používaný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí. Pohon benzínovým motorem HONDA nebo Vanguard, výkon 500 bar a 17L/min. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Německý Oertzen MOBIL 500 je profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku používaný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí. Profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku německé výroby Oertzen MOBIL 500 má v základní výbavě třípísté radiální čerpadlo poháněno benzínovým motorem HONDA nebo Vanguard. Tento stroj je použitelný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí. Je upevněn na stabilních velkých kolech umožňující pohodlný transport. Do základního příslušenství patří i 10 m vysokotlaká hadice, prodloužení se základní tryskou, stříkací pistole a vstupní mikrofiltr.

Stavební řada 500 od firmy OERTZEN pracuje spolehlivě v oblastech jako:

  • průmyslové čištění
  • sanace betonu
  • ochrana proti korozi
  • loděnice
  • ochrana staveb
  • důlní průmysl
  • těžký průmysl
  • chemický průmysl

500 barů - vysokotlaká voda je ekologicky neutrální nástroj pro mnohostranné vysokotlaké čistící práce a tryskací práce. Konstrukce těchto solidních agregátů je založena na dlouhodobé zkušenosti a použití v průmyslu. Těžké podmínky a dlouhodobé nasazení, jsou faktory, které vyžadují od stroje bezpečnost práce a výkon. Kvalitní čerpadlo Vysokotlakou pumpu tvoří písty v řadě, které jsou mazány olejovou emulzí. Kliková hřídel je z tvrzené oceli, ložiska z bronzu, pístní těsnění z keramiky, přepouštěcí ventily z nerezu.

Okružní a bezpečností ventil zajišťuje nulový tlak při uzavřené pistoli. Příslušné ochranné zapojení chrání stroj před chybnou manipulací.

Všechny stroje splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy EN a mají také CE značku. Příslušný certifikát je dodán s každým strojem. Při problematických čistících úkolech je vhodné používat OERTZEN speciální tryskové frézy a nebo abrazivní tryskový systém. Speciálně k proudovým tryskáním nabízíme vysoce kvalitní pískové tryskání, které je velice výkonné. Pískové tryskání s OERTZEN má vysokou tryskací plošnou efektivitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokotlaké čističe - VAPKY
Pracovní tlak (regulovatelný): 500 bar
Přepínací tlak: 520 bar
Množství vody: 17 L/min
Max. teplota vstupní vody: 60 °C
Otáčky motoru: 1420 rpm
Hmotnost: 157 kg
Rozměry: 1020x780x690 mm
Výkon: 16,2 kW
Objem palivové nádrže: 20 L
Spotřeba paliva: 5,9 L/hod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: