Oertzen E 400, 385bar - 22L/min, 400V, vysokotlaký čistič

Kód: 10000238
Značka: Oertzen
ZDARMAZDARMA
Oertzen E 400 385bar 22l
224 455 Kč 185 500 Kč bez DPH
Externí sklad

Oertzen E 400 je profesionální robustní studenovodní vysokotlaký stroj v pevném ocelovém rámu na podvozku s pracovním tlakem 385 barů a množstvím vody 22 l/min. na 400 V. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Řadu E, produktivní nářadí bez konkurence, nabízí firma OERTZEN průmyslovým a firemním zákazníkům. Je jedno o jaký čistící úkol se jedná, buď odrezování, odstraňování nátěrů a nebo čistění potrubí, vysokotlaký čistič Oertzen E 400 vám dodá sílu a spolehlivost. Čtyři druhy strojů OERTZEN od 160 - 385 barů garantují optimální přizpůsobení agregátu na plánovaný požadavek. Z těchto důvodů jsou přístroje koncipovány pro dlouhodobé nasazení. Průmyslové elektromotory jsou konstruovány pro 100 % zatížení. Vodní pumpy se skládají z klikovek, které se pohybují v olejovém mazu.

OERTZEN E 400 pracuje spolehlivě v oblastech jako:

  • průmyslové čištění
  • sanace betonu
  • ochrana proti korozi
  • loděnice
  • ochrana staveb
  • důlní průmysl
  • těžký průmysl
  • chemický průmysl

385 barů - vysokotlaká voda je ekologicky neutrální nástroj pro mnohostranné vysokotlaké čistící práce a tryskací práce. Konstrukce těchto solidních agregátů je založena na dlouhodobé zkušenosti a použití v průmyslu. Těžké podmínky a dlouhodobé nasazení, jsou faktory, které vyžadují od stroje bezpečnost práce a výkon. Kvalitní čerpadlo Vysokotlakou pumpu tvoří písty v řadě, které jsou mazány olejovou emulzí. Kliková hřídel je z tvrzené oceli, ložiska z bronzu, pístní těsnění z keramiky, přepouštěcí ventily z nerezu.

Okružní a bezpečností ventil Zajišťuje nulový tlak při uzavřené pistoli. Příslušné ochranné zapojení chrání stroj před chybnou manipulací.

 

Všechny stroje Oertzen splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy EN a mají také CE značku. Příslušný certifikát je dodán s každým strojem. Při problematických čistících úkolech je vhodné používat OERTZEN speciální tryskové frézy a nebo abrazivní tryskový systém. Speciálně k proudovým tryskáním nabízíme vysoce kvalitní pískové tryskání, které je velice výkonné. Pískové tryskání se stroji OERTZEN má vysokou tryskací plošnou efektivitu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Studenovodní stroje
Elektrické připojení (V): 400 V / 50Hz
Pracovní tlak (bar): 385
Množství vody (l/m): 22
Max. teplota vstupní vody (°C): 60
Otáčky motoru (rpm): 1420
Rozměry (mm): 800x600x745
Výkon (kW): 16,6
Hmotnost (kg): 153

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: