Vysokotlaká sada na čištění dna vrtů a studní s tlačnou tryskou do 400bar

Kód: 10268/3/8 10268/1/2 Zvolte variantu
Značka: RM Suttner
7 060 Kč 5 835 Kč bez DPH
Externí sklad Externí sklad Zvolte variantu
Varianta

Vysokotlaká sada na čištění dna vrtů a studní s tlačnou tryskou. Ideální pro rozbití usazených kalů na dně tzv. "rozkarbonování". Obsahuje vysokotlakou rotační trysku s výkonem do 400 barů s úhlem rozstřiku 20° a tlačnou trysku, podle volby na vstupu 3/8" nebo 1/2" vnitřní závit. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokotlaká sada na čištění dna vrtů a studní s tlačnou tryskou představuje ideální řešení pro rozbití usazených kalů na dně studny či vrtu tzv. "rozkarbonováním". Obsahuje vpředu vysokotlakou rotační trysku s výkonem do 400 barů a úhlem rozstřiku 20° a tlačnou trysku, podle volby na vstupu 3/8" nebo 1/2" vnitřní závit. 

Tlačná tryska je vybavena podle volby až 6 výkonnými hnacími tryskami směřujícími dozadu. Tlačný výkon se reguluje použitím záslepek a tryskových vložek M5 na imbus. Upozornění: tryskové vložky resp. záslepky tlačné trysky se musí vždy uspořádat symetricky!

Tlačná tryska

Sada na čištění dna studní a vrtů tlačná tryska

Trysková vložka resp. záslepka do tlačné trysky (správný počet vložek a jejich velikost je nutno objednat současně s vysokotlakou sadou, např. 3 záslepky a tři vložky, uspořádání musí být vždy symetrické).

Vložka do trysky

Rotační tryska s rotujícím paprskem vody ve tvaru kužele s úhlem 20° poskytuje dostatečný čisticí výkon, aby byla schopna frézovat kořeny nebo mastné usazeniny či drtila celulózu.

Vysokotlaká rotační tryska do 400 bar

Pracovní princip

Pracovní princip sady na čištění dna studní a vrtů

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: