Rotační čistič ploch FL-PH 750, 275 bar, průměr 750 mm

Kód: 80755
Značka: Mosmatic
ZDARMAZDARMA
5f14adf63daeca360fa27bd3b09a5548
72 352 Kč 59 795 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Profesionální rotační čistič v nerezovém provedení na kolečkách, se základní tryskou pro oplach určený pro čištění ploch vysokotlakým proudem vody. Max. tlak: 275 Bar, pracovní šíře: 750 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Profesionální rotační čistič v nerezovém provedení s prodloužením, odkládacím prostorem pro nástavec s tryskou a čtyřmi nerezovými výškově nastavitelnými kolečky pro snadnější manipulaci a různé druhy povrchů. Určený pro čištění ploch proudem vody za pomoci vysokotlakého čisticího přístroje. Kompletní nerezový design kvalifikuje tento výrobek jako absolutně odolný přístroj na trhu. Max. tlak vody: 275 barů, pracovní šíře: Ø 750 mm.

Velký rotační čistič ploch je ideální pro středně velké a velké těžko přístupné oblasti uvnitř i venku! Tento velký multifunkční čistič ploch je vhodný k čištění jakéhokoli rovného povrchu.

S tímto multifunkčním čističem jste vybaveni pro každou "čistící akci". Vhodný na rovné pevné podlažní plochy jako např.: dlážděné chodníky, pobřežní můstky, terasy, vydlážděné plochy, kamenné plochy, betonové, kovové a dřevěné povrchy.

Čistič povrchů pro aplikaci studené nebo horké vody dosahuje špičkového výkonu bez jakékoli údržby. Ideální pro čištění parkovišť, čerpacích stanic, školních dvorů, uliček atd.

Průmyslové provedení zaručuje dlouhou životnost! Tato série obsahuje vyztužený nerezový kryt a speciálně navržený otočný středový prvek, který zaručuje dlouhou životnost.

 

Ramena rotoru

Ramena rotoru

Kvalitní zpracování a materiál!

Ramena rotoru z ušlechtilé nerezové oceli odolají vysokým tlakům až do 275 barů a teplotám do 120 °C. Ramena jsou svařována precizně a s důrazem na vyvážení.

 

Otočný středový prvek

Mosmatic otočný kloub 275 bar 55.253

Švýcarská kvalita!

Vysokootáčkový nerezový střed vybavený samomazacími nerezovými ložisky pro zvýšení kvality a životnosti. Dvojitý systém karbidového těsnění zaručuje dlouhotrvající provoz pod stálým vytížením.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe ploch
Hmotnost (kg): 22,5 kg
Maximální teplota °C: 120 °C
Maximální tlak (bar): 275 bar
Nerezový kryt (mm): 750 mm
Velikost trysek na rotačních ramenech: 3x 1503
Velikost trysky na ručním prodloužení: 1x 1508

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: