REMS Solar-Push K 60 plnící čerpadlo

Kód: 115312
Akce
Značka: REMS
ZDARMAZDARMA 32 634 Kč –25 %
rems solar push k 60 plniace cerpadlo 3792 600x600
32 634 Kč –25 % 24 188 Kč 19 990 Kč bez DPH
Ihned

REMS Solar-Push K 60 plnící čerpadlo
Elektrická plnící a proplachovací jednotka k jednoduchému a rychlému plnění, proplachování a odvzdušňování, proplachování a odvzdušňování uzavřených systémů. Ideální pro solární zařízení, geotermální zařízení, podlahové a plošné stěnové topení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

made-in-germanyREMS-logo-150

Výhoda systému

Plnění, proplachování a odvzdušňování v jednom pracovním cyklu. Ideální pro solární zařízení, geotermální zařízení, podlahové a plošné stěnové topení. Vhodná i pro plnění nádob.

Konstrukce
Vysoce výkonná elektrická plnící a proplachovací jednotka na stabilním, pojízdném podstavci z ocelových trubek pro pevné stání. 2 velké, vzduchem plněné pneumatiky na snadnou přepravu na drsném povrchu staveniště. Praktický držák hadice. Nízká hmotnost, jen 19 kg. Stabilní plastový zásobník pro 30 l náplně, z UV-odolného PE, s ukazatelem množství, odpojitelný, pro snadné čištění, s velkým otvorem pro lehké plnění. Praktický šroubovací uzávěr na rychlé otevření a uzavření. Přípoj zpětného toku ¾” s ponornou trubkou zabraňuje zpěnění plnícího média při vstupu do plastové nádoby. Uzavírací kohout pro snadné čištění a jednoduchou výměnu plastového zásobníku při použití odlišných plnících médií. Proti vysokým teplotám odolná spojovací hadice mezi plastovým zásobníkem a čerpadlem. Jemný filtr v sacím vedení s velkým průzorem, pro snadné rozeznání zůstávajícího vzduchu v oběhu a též vyloučených nečistot, např. otřepů, zůstatků po pájení a svařování.

REMS Solar-Push K 60
Samo odsávací lamelové čerpadlo na sucho se speciálními lamelami, vhodné pro různá plnící média, např. teplovodivé tekutiny, nemrznoucí směsi, vodu, vodnaté roztoky, emulze. S ověřeným, silným kondenzátorovým motorem s tichým chodem, 860 W, spínačem zapnuto/vypnuto. Velké plnící množství ≤ 36 l/min k rychlému plnění, účinnému proplachování a odvzdušňování uzavřených systémů a na plnění nádob. Ventil na uvolnění tlaku pro snadné snížení tlaku v tlakové hadici po ukončení práce, jako příslušenství. Pro dlouhodobé zatížení ≤ 60°C. 2 ks pružných tkaných EPDM hadic ½” T60 (syntetický kaučuk) pro tlakové a zpětné vedení, každá 3 m dlouhá, se šroubovými přípoji ¾”, odolné teplotám ≤ 60°C.

Obsáhlé příslušenství
Uzavírací ventil pro uzavření tlakového a zpětného vedení , např. při přepravě. Jemný filtr se sáčkem jemného filtru 70 μm, sestávající se ze šroubovacího uzávěru s připojením zpětného vedení pro zpětné vedení s přípojkou ¾”, adaptéru a sáčku jemného filtru 70 µm, nebo jemný filtr s vložkou jemného filtru 50 μm, vymývatelný, s velkou nádobou na zachycení nečistot, pro zpětné vedení s přípojkou ¾”, na proplachování podlahových topení /stěnových topení a na odstraňování nánosů kalů. Vratný ventil směru proudění komplet s tkanou hadicí z EPDM ½” T100, na proplachování podlahových topení /stěnových topení a na efektivní odstraňování nánosů kalů prostřednictvím tlakových rázů (pulzů) při změně směru proudění. Vratný ventil k alternativnímu odsávání plnícího média z dalšího zásobníku, např. při větších plnících množstvích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: