REMS Multi-Push SLW Set Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro zkoušení tlaku s kompresorem

Kód: 115611 R220
Značka: REMS
ZDARMAZDARMA 140 360 Kč –15 %
115610R LFU0001 0001
140 360 Kč –15 % 118 568 Kč 97 990 Kč bez DPH
Ihned

Rems Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro zkoušení tlaku s kompresorem

Detailní informace

Detailní popis produktu

made-in-germanyREMS-logo-150

Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro zkoušení tlaku s kompresorem. Výkonná, kompaktní, elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, čištění, konzervování potrubních rozvodů, k provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu nebo vody, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem a k provozu pneumatického nářadí.

Technické parametry a funkce:

Proplachování, Tlak vody v potrubní, rozvodné síti: p ≤ 1 MPa/10 bar/145 psi
Průměr rozvodných potrubí: ≤ DN 50, 2"
Dezinfekce instalací rozvodů pitné vody
Čištění a konzervace topných systémů
Teplota vody: 5 – 35°C
Průtok vody: ≤ 5 m3/h
Tlaková zkouška pomocí stlačeného vzduchu: p ≤ 0,4 MPa/4 bar/58 psi
Tlaková zkouškapomocí vody: p ≤ 1,8 MPa/18 bar/261 psi
Provoz jako pneumatické čerpadlok řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem: p ≤ 0,8 MPa/8 bar/116 psi
Provoz pneumatického nářadí
Provozní tlak p ≤ 0,8 MPa/8 bar/116 psi
Sací výkon ≤ 230 Nl/min
REMS Multi-Push – Více než 10 proplachovacích a zkušebních programů pro rozvody pitné vodya topné systémy v jediném zařízení. Nejjednoduššínavigace nabídkou ve 26 jazycích a soustavné sledování procesu během použití.

 

Elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem.

K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfi kování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, k provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu nebo vody, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem, p ≤ 0,8 MPa/8 bar/ 116 psi a k provozu pneumatického nářadí ≤ 230 Nl/min.

Vstupní a řídicí jednotka. Pístový kompresor s klikovým pohonem, kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 1500 W. Hydropneumatické vodní čerpadlo. Ochranný vypínač (PRCD). 2 kusy sací-/tlakové hadice 1", 1,5 m dlouhé, s hadicovými šroubovými uzávěry 1", 1 kus hadice na stlačený vzduch 8 mm, 1,5 m dlouhé, s rychlospojkami DN 5, k tlakové zkoušce pomocí stlačeného vzduchu.

1 kus vysokotlaké hadice ½", 1,5 m dlouhé, s hadicovými šroubovými uzávěry ½", k tlakové zkoušce pomocí vody. Uzávěry vstupů a výstupů. Pojízdný ocelový trubkový rám.

Bez dávkovací jednotky pro přidávání příměsí.

V kartonu.

 Klíčové vlastnosti:

Univerzální použití - Pouze jedno zařízení k proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfi kování, čištění, konzervování potrubních rozvodů, k provádění tlakových zkoušek a kontrol těsnosti potrubních rozvodů a nádob pomocí stlačeného vzduchu nebo vody, např. u rozvodů pitné vody, radiátorových a plošných topných systémů, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem, např. k plnění expanzních nádob nebo pneumatik a k provozu pneumatického nářadí.

Konstrukce - Výkonná, kompaktní, elektronická proplachovací jednotka a jednotka pro provádění tlakových zkoušek s bezolejovým kompresorem. Skladná, dobře přenosná jednotka REMS Multi-Push SL s hmotností pouze 37 kg, REMS Multi-Push SLWs hmotností pouze 39 kg. Měřicí a regulační zařízení pro automatický průběh proplachovacích a zkušebních programů až po dokumentaci výsledků. Bezpečnostní zařízení k zabránění znečištění potrubní rozvodné sítě v důsledku zpětného protékání. Přetlakové ventily k omezení tlaku. Filtr kondenzátu a pevných částic 5 μm. Velkoryse dimenzovaný ocelový trubkový rám jako zásobník stlačeného vzduchu. Dvě praktické rukojeti k snadnému přenášení. Prostorově úsporná, sklápěcí rukojeť k snadnému pojíždění. Pojízdná ocelová trubková konstrukce s 2 pogumovanými pojezdovými kolečky pro snadnou přepravu a s 2 patkami prozajištění stabilního ustavení. Připojovací vedení s integrovaným ochranným vypínačem (PRCD). Uzávěry vstupů a výstupů REMS Multi-Push, s ochranouproti ztrátě, k zabránění znečištění během přepravy a skladování. Jednotka REMS Multi-Push SLW s hydropneumatickým vodním čerpadlem k vytváření nezbytného tlaku vody k provádění hydrostatických tlakových zkoušek trubkových rozvodů a nádob.

Kompresor - Osvědčený pístový kompresor s klikovým pohonem, bezúdržbový, s kondenzátorovým motorem 230 V, 1500 W. Manometr k zobrazování tlaku v zásobníku stlačeného vzduchu. Tlačítko nouzového zastavení.

Hadice - Průhledná sací/tlaková hadice 1", s tkaninovou vložkou, 1,5 m dlouhá, s hadicovými šroubovými uzávěry 1", k proplachování, dezinfekci, čištění, konzervaci a k tlakovým zkouškám pomocí vody. Hadice na stlačený vzduch 8 mm, 1,5 m dlouhá,s rychlospojkami DN 5, k tlakové zkoušce pomocí stlačeného vzduchu. Vysokotlaká hadice ½", s tkaninovou vložkou, 1,5 m dlouhá, s hadicovými šroubovými uzávěry ½", k tlakové zkoušce pomocí vody. Uzávěry vstupů a výstupů hadic, s ochranou proti ztrátě, k zabránění znečištění během přepravy a skladování. Spojovací hadicek vyfouknutí zbytků vody z REMS Multi-Push a hadic po ukončení práce, jako příslušenství.

Vstupní a řídicí jednotka - Jednoduchá obsluha. Nabídkou vedené zadávání hodnot a nabídkou vedené řízení více než 10 proplachovacích a zkušebních programů ve 26 jazycích s možností změny zkušebních kritérií přednastavených z výroby (průběhy zkoušek, zkušební tlaky nebo doby) nebo zadaných hodnot ze strany uživatele pro účely přizpůsobení národním bezpečnostním ustanovením, pravidlům a předpisům platným pro dané místo použití zařízení. Výběr formátu pro datum a čas a výběr různých měrných jednotek. Vstupní a řídicí jednotka s 3" displejem s moderní technologií LCD, uhlopříčka displej 76 mm, 128 × 64 obrazových bodů. Soustavné sledování procesu během vykonávání programů. Konektor USB pro zásuvnou paměť USB nebo tiskárnu. Vždy nejnovější verze softwaru pro vstupní a řídicí jednotku je k dispoziciprostřednictvím zásuvné paměti USB ke stažení na www adrese výrobce.

Proplachování - Proplachování rozvodů pitné vody pomocí vody nebo směsi vody a vzduchu s impulzním dodáváním stlačeného vzduchu podle EN 806-4:2010 a podle návodu „Proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody do provozu“ (srpen 2014) německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topení a klimatizace (Zentralverband Sanitär Heizung Klima – ZVSHK), a k proplachování radiátorových a plošných topných systémů.

Dezinfekce - Dezinfekční jednotka TW k dezinfekci rozvodů pitné vody podle EN 806-4:2010a podle návodu „Proplachování, dezinfekce a uvedení rozvodů pitné vody doprovozu“ (srpen 2014) německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topení a klimatizace (Zentralverband Sanitär Heizung Klima – ZVSHK), a jiných systémů potrubních rozvodů, jako příslušenství. REMS Peroxi Color, sestávající z 1 l láhve dávkovacího roztoku REMS Peroxi k dezinfekci ca. 100 l objemu potrubního rozvodu a 20 ml lahvičky barviva REMS Color k obarvení dávkovacího roztoku (viz katalog strana 102).

Čištění a konzervace - Čistící a konzervační jednotka H k čištění a konzervaci topných systémů, jako příslušenství. Čistící prostředek a konzervační ochrana pro každých ca. 100 l objemu potrubního rozvodu (viz strana katalogu 102).

Tlaková zkouška a kontrola těsnosti pomocí stlačeného vzduchu - Zkouška těsnosti rozvodů pitné vody pomocí stlačeného vzduchu podle návodu „Zkouška těsnosti rozvodů pitné vody“ (leden 2011) německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topení a klimatizace (Zentralverband Sanitär Heizung Klima – ZVSHK), a tlaková zkouška a zkouška těsnosti dalších potrubních rozvodů a nádob. Zátěžová zkouška rozvodů pitné vody pomocí stlačeného vzduchu podle návodu „Zkouška těsnosti rozvodů pitné vody“ (leden 2011) německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topení a klimatizace (Zentralverband Sanitär HeizungKlima – ZVSHK), a dalších potrubních rozvodů a nádob.

Tlaková zkouška a kontrola těsnosti pomocí vody - REMS Multi-Push SLW s hydropneumatickým vodním čerpadlem k provádění hydrostatických tlakových zkoušek rozvodů pitné vody pomocí vody podle EN 806-4:2010, zkušební postup A, B nebo C, resp. zkušební postup B, s úpravou podle návodu „Zkouška těsnosti rozvodů pitné vody“ (leden 2011) německého Ústředního svazu společností z oboru sanity, topení a klimatizace (ZentralverbandSanitär Heizung Klima – ZVSHK), a tlakových zkoušek a zkoušek těsnosti dalších potrubních rozvodů a nádob.

Pneumatické čerpadlo - Provoz jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem ≤ 0,8 MPa/8 bar/116 psi, s automatickým vypínáním po dosažení přednastaveného tlaku vzduchu, např. k čerpání vzduchu do expanzních nádobnebo pneumatik.

Provoz pneumatického nářadí - Přípojka pro pneumatická nářadí do spotřeby vzduchu ≤ 230 Nl/min s možností nastavení k přizpůsobení spotřeby vzduchu podle příslušného používaného pneumatického nářadí. Manometr ke kontrole tlaku vzduchu dodávaného zezásobníku stlačeného vzduchu. Pneumatická hadice s rychlospojkou NW 7,2, jako příslušenství.

Protokolování - Výsledky programů proplachování a zkoušek se ukládají ve zvoleném jazyce společně s datem, časem a číslem protokolu a je možné je přenést pro účely dokumentace na zásuvnou paměť USB nebo na tiskárnu. Na externích zařízeních (např. stolní nebo přenosný počítač, tablet, smartphone) je možné provádět požadovaná doplnění uložených dat, např. jméno zákazníka, číslo projektu, zkušební komisař atd.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: