REMS Multi-Push S SET

Kód: 115810
Značka: REMS
ZDARMAZDARMA 86 757 Kč –16 %
rems multipush s elektronicka preplachovacia jednotka 115810 1 340x340
86 757 Kč –16 % 72 588 Kč 59 990 Kč bez DPH
Ihned

REMS Multi-Push S SET
Výkonná, kompaktní, elektronická proplachovací jednotka s bezolejovým kompresorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

made-in-germanyREMS-logo-150

K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfikování, čištění, konzervování systémů potrubních vedení, jako pneumatické čerpadlo k řízenému plnění nádob všeho druhu stlačeným vzduchem a k provozu pneumatického nářadí.

Proplachování a odkalování.
Tlak vody v potrubní síti p ≤ 1 MPa/10 bar/145 psi
Průměr potrubní instalace ≤ DN 50, 2"
Dezinfikování instalací pitné vody
Čištění a konzervování radiátorů a plošných topných systémů
Teplota vody 5 – 35°C
Průtok vody ≤ 5 m3/h
Provoz pneumatického nářadí
Provozní tlak p ≤ 0,8 MPa/8 bar/116 psi
Sací výkon ≤ 230 Nl/min

REMS Multi-Push S – proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu. Jednoduché přepínání přívodu vzduchu během procesu proplachování při odkalování. Permanentní sledování procesu. Protokolování. USB-rozhraní.

Univerzální použití
Jen jeden přístroj k proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfi kování, čištění, konzervování systémů potrubních vedení, např. k odkalování, čištění a konzervování radiátorů a plošných topných systémů, proplachování a dezinfi kování rozvodů pitné vody podle EN 806-4:2010, a k provozu pneumatického nářadí na stlačený vzduch.

Konstrukce
Výkonná, kompaktní, elektronická proplachovací jednotka s bezolejovým kompresorem. Skladná, dobře přenosná, jen 32 kg. Měřící a regulační zařízení pro automatický průběh proplachovacích programů až po dokumentaci výsledků. Bezpečnostní zařízení k zabránění znečištění potrubní rozvodné sítě v důsledku zpětného protékání. Přetlakový ventil k omezení tlaku. Filtr kondenzátu a pevných částic 5 µm. Velkoryse dimenzovaný ocelový trubkový rám jako zásobník stlačeného vzduchu. Dvě praktické rukojeti k snadnému přenášení. Prostorově úsporná, sklápěcí rukojeť k snadnému pojíždění. Pojízdná ocelová trubková konstrukce s 2 pogumovanými pojezdovými kolečky pro snadnou přepravu a s 2 patkami pro zajištění stabilního ustavení. Připojovací vedení s integrovaným ochranným vypínačem (PRCD). Uzávěry vstupů a výstupů REMS Multi-Push S, s ochranou proti ztrátě, k zabránění znečištění během přepravy a skladování.

Kompresor
Osvědčený pístový kompresor s klikovým pohonem, bezúdržbový, s kondenzátorovým motorem 230 V, 1500 W. Manometr k zobrazování tlaku v zásobníku stlačeného vzduchu. Tlačítko nouzového zastavení.

Hadice
Průhledná sací-/tlaková Ø 1", s tkaninovou vložkou, 1,5 m dlouhá, s hadicovými šroubeními 1", s uzávěry, k proplachování, dezinfi kování, čištění, konzervování. Uzávěry vstupů a výstupů hadic, s ochranou proti ztrátě, k zabránění znečištění během přepravy a skladování. Spojovací hadice kompresor/přípojky vody, 0,6 m dlouhá, s rychlospojkou DN 7,2 a hadicovým šroubením 1", oboustrannou vsuvkou 1", k vyfukování zbytků vody z REMS Multi-Push S a sacích-/tlakových hadic po skončení práce.

Vstupní a řídicí jednotka
Jednoduché ovládání při odkalování prostřednictvím tlačítek k přepínání přívodu vzduchu během procesu proplachování. Nabídkou vedené zadávání a nabídkou vedené řízení při proplachování rozvodů pitné vody podle EN 806-4:2010 s možností změny hodnot přednastavených z výroby uživatelem pro účely přizpůsobení národním bezpečnostním ustanovením, pravidlům a předpisům právě platným pro dané místo použití zařízení. Výběr formátu pro datum a čas a výběr různých měrných jednotek. Vstupní a řídicí jednotka s 3" displejem s moderní technologií LCD, uhlopříčka displej 76 mm, 128 ×  64 obrazových bodů. Soustavné sledování procesu během vykonávání programů. Konektor USB pro zásuvnou paměť USB nebo tiskárnu. Vždy nejnovější verze softwaru pro vstupní a řídicí jednotku je k dispozici prostřednictvím zásuvné paměti USB ke stažení na adrese www.rems.de → Downloads → Software.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: