Oertzen MOBIL 240 - 240bar - 17L/min, vysokotlaký čistič, benzínový pohon

Kód: 710.000.240
Značka: Oertzen
ZDARMAZDARMA
Oertzen MOBIL 400
162 140 Kč 134 000 Kč bez DPH
Externí sklad

Německý Oertzen MOBIL 240 s benzínovým pohonem je profesionální mobilní stroj s pracovním tlakem 240 Barů a množstvím vody 1.020 l/h (17L/min.). Zajištění optimální přizpůsobení pro plánované úkoly, jako např. čištění fasády, pískování, sanace betonu nebo čištění odpadového potrubí. Vysokotlaký stroj je upevněn na stabilních velkých kolech umožňující pohodlný transport.

Detailní informace

Detailní popis produktu

logo_oertzen 

Německý Oertzen MOBIL 240 s benzínovým pohonem je profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku používaný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí, čištění šachet a studní. Profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku německé výroby Oertzen MOBIL 240 má v základní výbavě třípísté radiální čerpadlo poháněno benzínovým motorem Vanguard (2-válec, 4 takt), start lankem. Tento stroj je použitelný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí, čištění šachet a studní. Je upevněn na stabilních velkých kolech umožňující pohodlný transport. Do základního příslušenství patří i 10 m vysokotlaká hadice, prodloužení se základní tryskou, stříkací pistole a vstupní mikrofiltr. Stavební řada 240 od firmy OERTZEN pracuje spolehlivě v oblastech jako:

  • průmyslové čištění
  • sanace betonu
  • ochrana proti korozi
  • loděnice
  • ochrana staveb
  • důlní průmysl
  • těžký průmysl
  • chemický průmysl

240 barů - vysokotlaká voda je ekologicky neutrální nástroj pro mnohostranné vysokotlaké čistící práce a tryskací práce. Konstrukce těchto solidních agregátů je založena na dlouhodobé zkušenosti a použití v průmyslu. Těžké podmínky a dlouhodobé nasazení, jsou faktory, které vyžadují od stroje bezpečnost práce a výkon. Kvalitní čerpadlo Vysokotlakou pumpu tvoří písty v řadě, které jsou mazány olejovou emulzí. Kliková hřídel je z tvrzené oceli, ložiska z bronzu, pístní těsnění z keramiky, přepouštěcí ventily z nerezu. Okružní a bezpečností ventil zajišťuje nulový tlak při uzavřené pistoli. Příslušné ochranné zapojení chrání stroj před chybnou manipulací.

Všechny stroje splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy EN a mají také CE značku. Příslušný certifikát je dodán s každým strojem. Při problematických čistících úkolech je vhodné používat OERTZEN speciální tryskové frézy a nebo abrazivní tryskový systém. Speciálně k proudovým tryskáním nabízíme vysoce kvalitní pískové tryskání, které je velice výkonné. Pískové tryskání s OERTZEN má vysokou tryskací plošnou efektivitu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Studenovodní
Pracovní tlak (bar): 240
Množství vody (l/m): 22
Max. teplota vstupní vody (°C): 60
Otáčky motoru (rpm): 1420
Hmotnost (kg): 96
Rozměry (mm): 720x640x610
Výkon (kW): 10,3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: