Kränzle Ventos 32 L/PC Profesionální vysavač

Kód: 580000
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
ventos
17 045 Kč 14 087 Kč bez DPH
Ihned

Profesionální kompaktní vysavač nečistot v kapalném i suchém stavu Kränzle Ventos 32 L/PC s optimálně využitelným objemem 30 l, integrovanou zásuvkou pro nářadí, elektronickou kontrolou hladiny vysávaných kapalin, dobrou stabilitou, akčním rádiusem a filtrační schopností třídy L. S širokou nabídkou příslušenství a doplňků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysavače k mokrému a suchému vysávání řady Ventos jsou nejlepším příkladem inovativního myšlení značky Kränzle. Promyšlený princip konstrukce maximalizuje prostor k instalaci filtračního sáčku, který může v nádrži zaujmout podstatně větší prostor než u běžných vysavačů. Navíc nabízí díky řadě technických detailů maximální funkčnost, sací sílu a stabilitu!

Ventos 32 L / PC od Kränzle je ideálně vybaven pro všechny úkoly čištění. Rozsáhlá nabídka příslušenství umožňuje důkladnou práci a díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je tento průmyslový vysavač flexibilně použitelný. Ventos 32 L / PC je navržen pro maximální uživatelskou přívětivost a umožňuje účinné čištění za všech podmínek.

Pokud jde o nekompromisní čistotu, je Ventos 32 L/PC ideálním pomocníkem. Mobilní průmyslový vysavač je skutečně všestranný pracovník díky své schopnosti vysávání suchých i mokrých nečistot a také díky široké škále příslušenství, které zajišťuje maximální čistotu v každé situaci.

Díky tomu má vysávání v průmyslu, stavebnictví, řemeslné výrobě, doma i na statku profesionální rozměr!

 

pruh1(1)

Hlavní výhody průmyslového vysavače Ventos:
Výkonný vysavač pro široké použití v kancelářích, halách, dílnách, servisech, na staveništích, výstavních plochách atd... Přehledný a uživatelsky přívětivý panel s LED diodami pro snadné ovládání funkcí vysavače. Plynulá regulace sacího výkonu pro maximální kontrolu. Snadný přístup k nádobě na odpad, prachovému sáčku, skládanému hlavnímu filtru a velké vypouštěcí zátce na kapaliny umožňuje pohodlnou údržbu. Mezi další výhody patří integrovaná zásuvka (2200 W max.) s funkcí automatického spuštění a zastavení pro pohodlnou práci s elektrickým nářadím, jako je např.: vrtačka, bruska, frézka, hoblík, pila atd. Čištění prachového filtru je hračka s funkcí push-clean. Inteligentní automatické vypnutí s měřením hladiny během mokrého vysávání. Velký akční rádius s mimořádně dlouhou sací hadicí a napájecím kabelem. Promyšlený organizační systém pro kabel, hadici a příslušenství.

  • Ergonomické držadlo pro přenášení a pro pojezd, sklopné - zapuštěné
  • Velká kola s pevnou ocelovou osou - jednoduchá manipulace, stabilita, integrovaná brzda na předních kolech
  • Přístrojová zásuvka 230V (2200 W) pro připojení dalších elektropřístrojů a funkcí zpoždění při zapnutí a vypnutí
  • Adaptér pro pohodlné připojení nářadí k sací hadici
  • Funkce automatické elektronické regulace turbíny – sací síly
  • Dlouhá 4 m flexibilní sací hadice - velký akční rádius
  • 7,5 m pryžový připojovací kabel s možností navinutí na integrovaný držák
  • Snadno přístupná nádoba na nečistoty a vypouštěcí ventil (zátka) na kapaliny
  • Vypínací elektrody - vypnou sací turbínu v případě dosažení maximálního objemu nádoby na nečistoty
  • Praktický odkládací prostor na sériově dodávané příslušenství

 

Pohodlná přeprava:

Kompaktní, stabilní konstrukce s nízkým těžištěm, velkými koly a integrovanou brzdou umožňuje snadný transport z bodu A do bodu B a bezpečný postoj při práci (např. na lešení). Díky zapuštěné výklopné rukojeti a polokruhovému vybrání pro sací trubici na horní straně vysavače je Ventos 32 L/PC snadno přenosný i s věškerým příslušenstvím.

Funkce automatické elektronické regulace turbíny – sací síly:

Regulace turbíny zajišťuje, aby byl sací výkon jen tak vysoký, jak je nutné. Navíc zabraňuje tomu, aby napojené sací nástavce nebo brusné nástroje nezůstaly následkem příliš vysokého sacího výkonu na hladkých podkladech přisáté - "přilepené".

 Pohodlné a snadné čištění filtru:

Pokud se rozsvítí červená kontrolka - čištění filtru, můžete díky funkci push-clean opakovaným stisknutím tlačítka pro oklep filtru získat opět plný sací výkon. Proud vzduchu je směrován přes prachový filtr a ten je takto vyčištěn. Padající nečistoty končí ve sběrné nádobě nebo ve vloženém odpadním vaku. Kontrolka funguje také při mokrém vysávání a indikuje dosažení maximální úrovně naplnění zásobníku na vodu. Hlavní filtr je omyvatelný a lze jej prát.

Optimálně využitelný objem při suchém vysávání:

Nový inovativní konstrukční princip maximalizuje prostor určený pro filtrační prachový sáček.

 Vše na dosah ruky - prostor pro příslušenství:

Na zadní straně přístroje se nalézá praktický komfortní držák s úchyty a prostorem pro sériové příslušenství, které je tak možné mít neustále s sebou, je stále připraveno k použití a v případě potřeby je možné jej rychle vyměnit.

Ať už sací trubice, hubice, nástavce nebo sací hadice, všechno má své místo a je vždy na dosah ruky. Napájecí kabel lze také snadno namotat a uskladnit, takže nehrozí nebezpečí zakopnutí.

 Rychlá údržba:

Sáček na prach, nádoba na odpad, hlavní filtr i vypouštěcí zátka na kapaliny jsou snadno přístupné při vyprazdňování, čištění nebo výměně. Vysavač je připraven k okamžitému použití!

Vysoký komfort při manipulaci a vysoká stabilita:

Díky mimořádně kompaktnímu designu mohou být nové přístroje Ventos pohodlně přenášeny a transportovány i na schodech a lešeních. Kompaktní konstrukce s nízkým těžištěm a brzdou na předních kolech zaručuje bezpečnou stabilitu i na nerovných podkladech stejně jako při transportu ve vozidle.

 Snadné a přehledné ovládání:

U Ventos 32 L/PC má uživatel vždy snadný přístup ke všem funkcím. Ať už plynulá regulace sacího výkonu, připojení dalšího elektrického nářadí a jeho nastavení na ovládacím panelu nebo čištění filtru pomocí tlačítka push-clean na horní straně zařízení.

Přístrojová zásuvka se zapínací a vypínací automatikou:

Automatická elektronika zapíná nejdříve sací turbínu vysavače, připojené nářadí se zapíná až s časovým zpožděním a zabraňuje se tak proudovým rázům a možnému vyhození pojistek. Zpoždění sání po vypnutí elektropřístroje zajišťuje, aby se s doběhem turbíny vysál z nasávací hadice zbytkový prach a nečistoty a hadice tak mohla být odložena čistá.

 Filtrační prachová třída L a elektronická kontrola úrovně hladiny:

Hlavní prachový filtr (H13 / M PET, 5 500 cm², třída prachu M) je již v zařízení zabudován. Filtrační elementy jsou nešpinivé, lze je prát a mají extrémně dlouhou životnost. Mohou být bez problémů vyměněny bez použití nástrojů. Mokré vysávání je možné bez výměny hlavní filtrační vložky, stačí jen odejmout filtrační prachový sáček a můžete začít s vysáváním kapalin. Při dosažení maximálního objemu nádoby, při nasávání kapalin vypnou 2 elektrody automaticky sací turbínu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché a mokré vysávání
Čištění filtru: ruční - manuální - push to clean
Délka přívodního kabelu: 7,5 m (230 V zásuvka) - pogumovaný kabel
Elektrické připojení: 230 V; 50 Hz; 16 A
Filtrační plocha hlavního filtru: 5500 cm² - certifikace třídy prachu M ( (H13 / M PET)
Filtrační schopnost: Celková certifikace třídy prachu L
Hladina zvuku: 68,3 dB (na pracovišti)
Hmotnost: 15,5 kg
Jištění: 16 A
Max. průtok vzduchu: 111 m³/h / 1850 l/min
Objem nádoby na nečistoty: 30 l
Objem prachového sáčku: 30 l
Objemový proud max. (turbína): 4500 l/min
Podtlak max. (turbína): 25.000 Pa, 250 mbarů
Příkon sací motor: 1200 W / 1400 W max.
Příkon/přístrojová zásuvka: 1200 W / 2200 W
Rozměry: 590 x 360 x 570 mm
Způsob jištění: IP x 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: