Kränzle therm 873 M 48+ Vysokotlaký čistič 150bar/13l (D12)

Kód: 642360
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
Kränzle therm 873 M 48+ Vysokotlaký čistič 150bar/13l (D12)
237 765 Kč 196 500 Kč bez DPH
Na dotaz

Zcela nová řada profesionálních vysokotlakých horkovodních čisticích strojů s elektrickým ohřevem Kränzle e-therm za velmi atraktivní cenu! S pracovním tlakem 150 Barů, průtokem 13 l/min (780 l/hod) a topným výkonem 48 kW (zvýšení teploty o 68°C) je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití. Obzvlášť vhodný pro využití v interiéru. V základní výbavě je veškeré potřebné příslušenství, pro okamžité uvedení čističe do provozu, včetně předřadného vodního filtru. Stroj je také vybaven systémem Total-Stop se zpožděným vypnutím elektromotoru a nově rychlovýměnným systémem D12 a pojistkou proti kroucení hadice TWIST-STOP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Profesionální vysokotlaký horkovodní čistič Kränzle e-therm 873 M 48 + (D12) s elektrickým ohřevem na robustním čtyřkolém podvozku a s navíjecím bubnem na 400V (125A jištění zásuvky) je kombinací velkého množství technických inovací, které poskytují nejvyšší výkon, spolehlivost, bezpečnost a provozní pohodlí při každodenním používání!

Znaménko + v názvu zboží, znamená navíc integrovaný navíjecí hadicový buben se sklopnou klikou a brzdou proti nechtěnému odvinutí.

Zejména v oblastech aplikace citlivých na životní prostředí, emise a hygienu, jako např. řeznictví nebo chov zvířat, je provoz zařízení na horkou vodu s naftovým ohřevem spojený s rozsáhlými opatřeními pro odstraňování výfukových plynů. Právě tam je nová řada e-therm Kränzle s elektrickou topnou jednotkou jasná volba! V nabídce je osm modelů s elektrickým vyhříváním s příkonem od 18 kW až do 48 kW. Nabízí spolehlivý ohřev v závislosti na teplotě vstupní vody až do 80 °C. Stroj vhodný do interiérů.

Ihned připraven do boje s nečistotou s horkou vodou a nulovými emisemi!

V základní výbavě naleznete vše, pro okamžité uvedení vysokotlakého stroje do provozu! Odolnou 10-ti metrovou vysokotlakou hadici DN8 s dvojitou vrstvou ocelové tkaniny. Osvědčenou robustní pistoli Kränzle Starlet 2 - krátká varianta s násuvnou rychlospojkou D12. Nástavec s trubkou z ušlechtilé nerezové oceli, plastovým madlem, rychlovýměnným trnem D12 a základní plochou tryskou o velikosti 05. Dále také základní předřadný vodní filtr Kränzle, plně regulovatelný pracovní tlak a teplotu vody, funkci Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru a spoustu dalších výhod!

Nastavitelnost topného tělesa - díky digitálnímu termostatu regulujete plynule teplotu vody. Požadovanou teplotu výstupní vody lze jednoduše nastavit na ovládacím panelu (dvěma způsoby viz. dva druhy provozu, odstavec níže). Komplexní bezpečnostní opatření transformují Kränzle e-therm na zcela spolehlivé, ekologické, bezpečné, čisté a tiché produkty. Technologie Kränzle vám pomůže šetřit vodu a energii - při maximální účinnosti! S pracovním tlakem 150 barů, průtokem 13 l/min (780 l/hod) a topným výkonem 48 kW (zvýšení teploty vody až na 68°C, při teplotě vstupní vody 12°C) je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití - zejména vhodný do interiérů.

 

Vlastnosti výrobku:

Zcela bez emisí - nová řada e-therm je určená pro čisticí práce horkou vodou v interiérech. Ideální pro zemědělství, řeznictví, chov zvířat a mnoho dalších oblastí citlivých na životní prostředí, hygienu a emise! Dodáváno s bílými celopryžovými koly a šedou hadicí, které nezanechávají stopy ani na citlivých místech.

Extrémně stabilní a robustní konstrukce s velkými koly a ochranou proti nárazu vpředu a vzadu Vám umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu a zajišťuje tak vysokou stabilitu při provozu. Malé překážky a delší vzdálenosti je tak možné překonávat bez větších problémů.

Snadná manipulace s příslušenstvím, příjemná a jednoduchá obsluha! Skladování stroje nezabere příliš mnoho místa i díky praktickému uložení jednotlivého příslušenství přímo na stroji (prostor na pistoli, trysky, hadici, chemii). Díky integrované blokovací brzdě, je možné přístroj zabrzdit kdekoli na místě!

Regulace tlaku umožňuje nastavit provozní tlaky tak, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu přesně podle konkrétních požadavků.

Regulace teploty na digitálním ovládacím panelu, kterým jednoduše nastavujete a řídíte teplotu výstupní vysokoltaké vody.

Propracovaný úložný systém, praktické uložení vysokotlaké pistole a příslušenství přímo na stroji díky integrovaným držákům.

Napájecí kabel o délce 7,5 m zajišťuje připojení do elektrické sítě (400 V; 80 A zásuvka). Napájecí kabel lze jednoduše namotat na držák, který je součástí stroje. 

Manometr z ušlechtilé oceli je součástí vysokotlakého čisticího přístroje.

Hlava čerpadla ze speciální mosazi. Nemůže dojít k poruše funkce následkem koroze. Součásti hlavy čerpadla vedoucí vodu a bezpečnostních zařízení jsou z ušlechtilé oceli a speciální mosazi a zaručují dlouhou životnost.

Keramikou potažené písty z ušlechtilé oceli jsou součástí modelové řady e-therm. Pozitivní vlastnosti plunžru z ušlechtilé oceli (dobrá tepelná vodivost) se spojují s pozitivními vlastnostmi keramické vrstvy (povrch s extrémně malým opotřebováním).

Nízkootáčkový čtyřpólový elektromotor (1400 ot./min), který snižuje celkovou hlučnost a opotřebení součástek a umožňuje odběr vody z externích zdrojů jako např. ze: sudů, nádrží, rybníků a jiných vodních zdrojů.

Systém zpětného vedení netěsností - případný průsak je veden zpět do sání.

Krátkodobý bezpečný chod nasucho - přístroje Kränzle mohou kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k jejich poškození. Nenechávejte však běžet vysokotlaké čerpadlo déle než 60 sekund nasucho!

Systém Total-Stop se zpožděným vypnutím elektromotoru, zlepšuje celkovou životnost stroje, těsnění a snižuje spotřebu energie. Po zavření bezpečnostní vypínací pistole se motor vypne až po 30 sekundách. Zpožděné vypnutí je potřebné, jestliže časté zapínání a vypínání motoru u vysokotlakých čisticích přístrojů této řádové velikosti může vést k silnému zatížení proudové sítě a ke zvýšenému opotřebení spínacích prvků.

Bezpečnostní vypínání stroje, pokud zůstane stříkací pistole 20 minut zavřená, zařízení se automaticky vypne a odpojí od zdroje proudu. Opětovným zapnutím hlavního spínače je přístroj opět připraven k použití.

Důraz na bezpečnost je hlavním prvkem modelové řady e-therm. Stroj je vybaven kromě bezpečnostího vypínání a systému Total-Stop i dalšími bezpečnostními opatřeními jako je: kontrola průtoku, pojistný ventil, tlakový spínač, nadproudová ochrana, diferenční tlakový spínač atd.

S prodlouženým doběhem motoru. Časté zapínání a vypínání motoru u středních a velkých přístrojů therm vede k silnemu zatěžování elektrické sítě a ke zvýšenému opotřebení spínacích prvků přístroje. Proto čerpadlo nového zařízení Kränzle pracuje ještě 30 sek. po uzavření pistole v beztlakovém módu a teprve potom se motor nového přístroje Kränzle vypne. Při opětovném otevření pistole se přístroj sám opět aktivuje.

S nádrží na vodu. U modelů e-therm slouží velká nádoba na vodu jako vodojem a vyrovnávací tlumič mezi rozvodnou sítí a čerpadlem. Kapacita 16 litrů. Díky zabudované nádrži na vodu v maximální míře zabráníme poškození čerpadla z důvodu nedostatku vody. Díky tomu lze téměř vyloučit imploze vzduchových bublin v čerpadle způsobené mj. nedostatkem vody, které jsou hlavním důvodem poškození vysokotlakých čerpadel.

Základní příslušenství v ceně stroje:

  • 1x elektrický horkovodní vysokotlaký čisticí stroj Kränzle e-therm 873 M 48+ (D12)
  • 1x vysokotlaká pistole Kränzle Starlet 2 - krátká varianta s násuvnou rychlospojkou D12
  • 1x Základní plochá tryska Kränzle bez regulace s označením D2505, s trubkou z ušlechtilé oceli, plastovým madlem a rychlovýměnným trnem D12
  • 1x 10-ti metrová vysokotlaká hadice Kränzle DN8 s dvojitým ocelovým opletem
  • 1x základní předřadný vodní filr Kränzle
  • Systém Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru - stroj se zastaví 30 sekund po zavření vysokotlaké pistole a opětovně se spustí při jejím otevřen

Doplňkové parametry

Kategorie: S elektrickým ohřevem
Elektrické připojení (V): 400 V, 76 A, 3 x 50 Hz
Pracovní tlak - (bar): 30 - 150 bar
Množství vody (l/m): 13 l/min ; 780 l/hod
El. kontrola přetížení: ANO
Max. teplota vstupní vody (°C): 60 °C
Max. teplota výstupní vody (°C): 80 °C
Otáčky motoru (rpm): 1400 ot/min
Funkce Total-Stop: ANO
Délka elektrického kabelu (m): 7,5 (400v zásuvka)
Délka vysokotlaké hadice (m): 10 m
Navíjecí buben (m): ANO - integrovaný se sklopnou klikou a brzdou
Hmotnost (kg): 160 kg
Jištění (A): 125 A
Pojistný termostat: ANO
Druh oleje: 10 w 60
První výměna oleje: po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje: po 500 provozních hodinách nebo po 1 roce
přípojka: 52 KW
přisávání čistícího prostředku: NE
Rozměry ( d x š x v ): 1050 x 800 x 1015 mm
Spotřeba vody (l/h.): max. 780l/h
Topný výkon (kW): 48 kW
velikost trysky: 05
zvýšení teploty vody (°C): 68 °C
Délka vysokotlaké hadice: ANO - integrovaná v bubnu - 20 m - DN8

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: