Kränzle therm 873 M 36 Vysokotlaký čistič 150bar/13l (D12)

Kód: 642300
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
e
224 818 Kč 185 800 Kč bez DPH
Na dotaz

Zcela nová řada profesionálních vysokotlakých horkovodních čisticích strojů s elektrickým ohřevem Kränzle e-therm na robustním čtyřkolém podvozku s navíjecím bubnem! S pracovním tlakem 150 Barů, průtokem 13 l/min (780 l/hod) a topným výkonem 36 kW (zvýšení teploty vody o 56°C) je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití. Obzvlášť vhodný pro využití v interiéru! V základní výbavě je veškeré potřebné příslušenství, pro okamžité uvedení čističe do provozu, včetně předřadného vodního filtru. Stroj je také vybaven systémem Total-Stop se zpožděným vypnutím elektromotoru a nově rychlovýměnným systémem D12 a pojistkou proti kroucení hadice TWIST-STOP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální vysokotlaký horkovodní čistič Kränzle therm 873 M 36 s elektrickým ohřevem na 400V (80A jištění zásuvky) je kombinací velkého množství technických inovací, které poskytují nejvyšší výkon, spolehlivost, bezpečnost a provozní pohodlí při každodenním používání!

Zejména v oblastech aplikace citlivých na životní prostředí, emise a hygienu, jako např. řeznictví nebo chov zvířat, je provoz zařízení na horkou vodu s naftovým ohřevem spojený s rozsáhlými opatřeními pro odstraňování výfukových plynů. Právě tam je nová řada e-therm Kränzle s elektrickou topnou jednotkou jasná volba! V nabídce jsou čtyři modely s elektrickým vyhříváním s příkonem od 18 kW až do 48 kW. Nabízí spolehlivý ohřev v závislosti na teplotě vstupní vody až do 80 °C. Dodáváno s bílými celopryžovými koly a šedou hadicí, které nezanechávají stopy ani na citlivých místech - vhodné do interiérů. Znaménko + v názvu zboží znamená navíc navíjecí hadicový buben se sklopnou klikou pro lepší manipulaci s hadicemi. Tento model je navíc vybavený integrovanou nádrží na vodu o objemu 16 litrů. Díky zabudované nádrži na vodu se v maximální míře zabrání poškození čerpadla z důvodu nedostatku vody.

Ihned připraven do boje s nečistotou s horkou vodou a nulovými emisemi!

V základní výbavě naleznete vše, pro okamžité uvedení vysokotlakého stroje do provozu! Odolnou 20 m vysokotlakou hadici (v šedém nešpinícím provedení) s dvojitou vrstvou ocelové tkaniny v navíjecím bubnu se sklopnou klikou, moderní pistoli Kränzle M2000 s prodloužením v podobě plastového madla, nástavec z ušlechtilé ocele a plochou tryskou o velikosti 05, předřadný základní vodní filtr Kränzle, plně regulovatelný pracovní tlak, funkci Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru a spoustu dalších výhod!

Nastavitelnost topného tělesa - díky digitálnímu termostatu regulujete plynule teplotu vody. Požadovanou teplotu výstupní vody lze jednoduše nastavit na ovládacím panelu (dvěma způsoby viz. dva druhy provozu níže). Komplexní bezpečnostní opatření transformují Kränzle e-therm na zcela spolehlivéekologickébezpečnéčisté a tiché produkty. Technologie Kränzle vám pomůže šetřit vodu a energii - při maximální účinnosti! S pracovním tlakem 150 barů, průtokem 13 l/min (780 l/hod) a topným výkonem 48 kW (zvýšení teploty až o 54°C) je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití - zejména vhodný do interiérů. 

Vlastnosti výrobku:

Zcela bez emisí - nová řada e-therm je určená pro čisticí práce horkou vodou v interiérech. Ideální pro zemědělství, řeznictví, chov zvířat a mnoho dalších oblastí citlivých na životní prostředí, hygienu a emise! Dodáváno s bílými celopryžovými koly a šedou hadicí, které nezanechávají stopy ani na citlivých místech.

Extrémně stabilní a robustní konstrukce s velkými koly a ochranou proti nárazu vpředu a vzadu Vám umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu a zajišťuje tak vysokou stabilitu při provozu. Malé překážky a delší vzdálenosti je tak možné překonávat bez větších problémů.

Snadná manipulace s příslušenstvím, příjemná a jednoduchá obsluha! Skladování stroje nezabere příliš mnoho místa i díky praktickému uložení jednotlivého příslušenství přímo na stroji (prostor na pistoli, trysky, hadici, chemii). Díky integrované blokovací brzdě, je možné přístroj zabrzdit kdekoli na místě!

Regulace tlaku umožňuje nastavit provozní tlaky tak, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu přesně podle konkrétních požadavků.

Regulace teploty na digitálním ovládacím panelu, kterým jednoduše nastavujete a řídíte teplotu výstupní vysokoltaké vody.

Propracovaný úložný systém, praktické uložení vysokotlaké pistole a příslušenství přímo na stroji díky integrovaným držákům.

Napájecí kabel o délce 7,5 m zajišťuje připojení do elektrické sítě (400 V; 80 A zásuvka). Napájecí kabel lze jednoduše namotat na držák, který je součástí stroje. 

Manometr z ušlechtilé oceli je součástí vysokotlakého čisticího přístroje.

Hlava čerpadla ze speciální mosazi. Nemůže dojít k poruše funkce následkem koroze. Součásti hlavy čerpadla vedoucí vodu a bezpečnostních zařízení jsou z ušlechtilé oceli a speciální mosazi a zaručují dlouhou životnost.

Keramikou potažené písty z ušlechtilé oceli jsou součástí modelové řady e-therm. Pozitivní vlastnosti plunžru z ušlechtilé oceli (dobrá tepelná vodivost) se spojují s pozitivními vlastnostmi keramické vrstvy (povrch s extrémně malým opotřebováním).

Nízkootáčkový čtyřpólový elektromotor (1400 ot./min), který snižuje celkovou hlučnost a opotřebení součástek a umožňuje odběr vody z externích zdrojů jako např. ze: sudů, nádrží, rybníků a jiných vodních zdrojů.

Systém zpětného vedení netěsností - případný průsak je veden zpět do sání.

Krátkodobý bezpečný chod nasucho - přístroje Kränzle mohou kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k jejich poškození. Nenechávejte však běžet vysokotlaké čerpadlo déle než 60 sekund nasucho!

Systém Total-Stop se zpožděným vypnutím elektromotoru, zlepšuje celkovou životnost stroje, těsnění a snižuje spotřebu energie. Po zavření bezpečnostní vypínací pistole se motor vypne až po 30 sekundách. Zpožděné vypnutí je potřebné, jestliže časté zapínání a vypínání motoru u vysokotlakých čisticích přístrojů této řádové velikosti může vést k silnému zatížení proudové sítě a ke zvýšenému opotřebení spínacích prvků.

Bezpečnostní vypínání stroje, pokud zůstane stříkací pistole 20 minut zavřená, zařízení se automaticky vypne a odpojí od zdroje proudu. Opětovným zapnutím hlavního spínače je přístroj opět připraven k použití.

Důraz na bezpečnost je hlavním prvkem modelové řady e-therm. Stroj je vybaven kromě bezpečnostního vypínání a systému Total-Stop i dalšími bezpečnostními opatřeními jako je: kontrola průtoku, pojistný ventil, tlakový spínač, nadproudová ochrana, diferenční tlakový spínač atd.

Integrovaný buben se sklopnou klikou pro snadné namotání odolné 20 m vysokotlaké hadice s ocelovým opletem je součástí vysokotlakého čistícího stroje therm. Pevně zabudovaný buben pro navinutí hadice umožňuje ideálním způsobem uskutečnění principů přehlednosti a uspořádanosti. Již nikdy žádné zamotané a nepozorně odložené hadice, které je nutné před započetím práce nejprve najít a rozmotat. A to znamená podstatné prodloužení životnosti hadic a úsporu času!

S prodlouženým doběhem motoru. Časté zapínání a vypínání motoru u středních a velkých přístrojů therm vede k silnému zatěžování elektrické sítě a ke zvýšenému opotřebení spínacích prvků přístroje. Proto čerpadlo nového zařízení Kränzle pracuje ještě 30 sek. po uzavření pistole v beztlakovém módu a teprve potom se motor nového přístroje Kränzle vypne. Při opětovném otevření pistole se přístroj sám opět aktivuje

Vysokotlaká hadice z dvou vrstev ocelové tkaniny. Díky dvojitému ocelovému opletu hadice ještě lépe odolává vysokým tlakům, teplotám a opotřebení vlivem manipulace.

S nádrží na vodu. U modelů e-therm slouží velká nádoba na vodu jako vodojem a vyrovnávací tlumič mezi rozvodnou sítí a čerpadlem. Kapacita 16 litrů. Díky zabudované nádrži na vodu v maximální míře zabráníme poškození čerpadla z důvodu nedostatku vody. Díky tomu lze téměř vyloučit imploze vzduchových bublin v čerpadle způsobené mj. nedostatkem vody, které jsou hlavním důvodem poškození vysokotlakých čerpadel.

Základní příslušenství v ceně stroje:

  • 1x elektrický horkovodní vysokotlaký čisticí stroj Kränzle e-therm 873 M 36 +
  • 1x 20-ti metrová integrovaná vysokotlaká hadice Kränzle DN8 s dvojitým ocelovým opletem - pro hadicový buben (šedá neznačkující)
  • 1x základní plochá nožová tryska Kränzle bez regulace o velikosti 04, s trubkou z ušlechtilé oceli a vnějším závitem M22 x 1,5 
  • 1x integrovaný navíjecí hadicový buben
  • 1x ruční sklopná klika k navíjecímu bubnu s upevňovacím šroubem
  • 1x základní předřadný vodní filr Kränzle
  • systém Total-Stop se zpožděným vypnutím elektromotoru - stroj se zastaví až po 30s od zavření vysokotlaké pistole a opětovně se spustí při jejím otevření

Doplňkové parametry

Kategorie: S elektrickým ohřevem
Elektrické připojení (V): 400 V, 73 A, 3 x 50 Hz
Pracovní tlak - (bar): 30 - 150 bar
Množství vody (l/m): 13 l/min ; 780 l/hod
El. kontrola přetížení: ANO
Max. teplota vstupní vody (°C): 60 °C
Max. teplota výstupní vody (°C): 80 °C
Otáčky motoru (rpm): 1400 ot/min
Funkce Total-Stop: ANO
Délka elektrického kabelu (m): 7,5 (400v zásuvka)
Délka vysokotlaké hadice (m): 20 m šedá neznačkující
Navíjecí buben (m): ANO
Hmotnost (kg): 160 kg
Jištění (A): 80 A
Pojistný termostat: ANO
Druh oleje: 10 w 60
První výměna oleje: po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje: po 500 provozních hodinách nebo po 1 roce
přípojka: 50 KW
přisávání čistícího prostředku: NE
Rozměry ( d x š x v ): 1050 x 800 x 1300 mm
Spotřeba vody (l/h.): max. 780l/h
Topný výkon (kW): 48 kW
velikost trysky: 05
zvýšení teploty vody (°C): 54 °C

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: