Kränzle podlažní trubkový nerezový držák na pistoli s nástavcem

Kód: 129504
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
7bb1e565e87c7fc2f83e80798ef83755
13 377 Kč 11 055 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Novinkou od výrobce Kränzle pro rok 2022 je profesionální podlažní trubkový držák na pistoli s nástavcem a tryskou pro vysokotlaké stroje. Díky bočnímu úchytu pojme až 2 kusy nástavců s tryskami (i TURBO rotační trysku) a jednu vysokotlakou pistoli. Držák je vyroben z nerezové oceli. Dodáván se spojovacím materiálem. Ideální pro pohodlné odložení vysokotlaké pistole při práci! Pro nástavce s rychlovýměnným trnem D12 nebo se závitovým šroubením M22x1,5.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinkou od výrobce Kränzle pro rok 2022 je profesionální podlažní trubkový držák na vysokotlakou pistoli s tryskou pro vysokotlaké stroje. Díky bočnímu úchytu pojme až 2 kusy nástavců s tryskou (i TURBO rotační tryskou) a jednu vysokotlakou pistoli. Držák je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli. Dodáván s bočním úchytem pro druhý nástavec a se spojovacím materiálem na přidělání. Ideální pro pohodlné odložení vysokotlaké pistole při práci! Pro nástavce s rychlovýměnným trnem D12 nebo se závitovým šroubením M22x1,5.

Délka trubky: 590 mm

Ø trubky: 55 mm

Hledání je u konce:

Bez správného příslušenství jsou dokonalé výsledky čištění jen stěží možné. Abyste měli veškeré náčiní vždy po ruce a neztratili o něm přehled, nabízí Kränzle vhodný držák pro každý požadavek. Jsou kompatibilní s kompletním sortimentem příslušenství Kränzle - také pro příslušenství se závitovým připojením M22.

Doplňkové parametry

Kategorie: KRÄNZLE příslušenství a ND k vysokotlakým myčkám
Délka trubice: 590 mm
Materiál: ušlechtilá nerezová ocel
Průměr hrdla: 55 mm
Zejména vhodné jako: podlažní trubkový držák vysokotlaké pistole s nástavcem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: