Kränzle B 270 T Vysokotlaký čistič 16 l/250 bar (D12)

Kód: 620033
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
166720 vysokotlaky cistic kranzle b 270 t d12
141 540 Kč 116 975 Kč bez DPH
Ihned

Profesionální vysokotlaký stroj na podvozku, poháněný benzínovým motorem HONDA. S pracovním tlakem 250 barů a 16 l/min je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití, zejména v místech s nedostupnou elektrickou energií. Jelikož je stroj schopný nasávat i z externí beztlaké nádrže je nezávislý nejen na elektrické energii, ale také na vodovodním řádu. Čistič je nově vybaven rychlovýměnným systémem D12 a pojistkou proti kroucení hadice TWIST-STOP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální benzínový vysokotlaký studenovodní čistič Kränzle B 270 T se základním příslušenstvím na čtyřkolovém podvozku, s navíjecím hadicovým bubnem a s motorem HONDA GX390 LX je kombinací velkého množství technických inovací, které poskytují ten nejvyšší výkon, spolehlivost, bezpečnost a provozní pohodlí při každodenním používání. Technologie Kränzle Vám pomůže šetřit čas, vodu a energii - při maximální účinnosti čištění!

Tento vysokotlaký benzínový čistič je zejména vhodný pro použití v místech s nedostupnou elektrickou energií. Jelikož je stroj schopný nasávat i z externích zdrojů je nezávislý nejen na připojení k elektrické síti, ale také na vodovodním řádu.

Novinky u modelu B 270 T (D12):

Novinkou je u modelu B 270 T rychlovýměnný nástrčný systém D12, pro bleskovou výměnu příslušenství a pojistka proti kroucení vysokotlaké hadice s označením TWIST-STOP:

RYCHLOVÝMĚNNÝ NÁSTRČNÝ SYSTÉM D12:

Starlet_kratka_D12

Inteligentní a spolehlivý: Rychlovýměnný nástrčný systém s komponenty z kalené ušlechtilé oceli zajišťujě snadné, rychlé a vždy spolehlivé spojení bezpečnostní vypínací pistole s nástavcem.

twist_stop_nahled

 POJISTKA PROTI KROUCENÍ HADICE (TWIST-STOP):

Zvládne všechno: Speciální otočné šroubení brání kroucení a zapletení vysokotlaké hadice během práce a zaručuje nerušený proces čištění.

Technická novinka - regulace otáček motoru (RO):

Tato tlaková myčka Kränzle s benzínovým motorem je nyní vybavena regulací otáček motoru. Při zavření bezpečnostní vypínací pistole se sníží otáčky motoru. To zaručí nižsí spotřebu paliva (benzínu), menší hlučnost, snížení nákladů na údržbu a zvýšení celkové životnosti stroje.

Ihned připraven do boje s nečistotou bez nutnosti připojení elektrické energie nebo připojení k vodovodnímu řádu:

V základní výbavě naleznete vše, pro okamžité uvedení vysokotlakého stroje do provozu! Odolnou 20-ti metrovou vysokotlakou hadici DN8 s dvojitou ochranou z ocelové tkaniny navinutou na hadicovém bubnu se sklopnou klikou. Osvědčenou vysokotlakou pistoli Kränzle Starlet 2 - krátká varianta s násuvnou rychlospojkou D12. Nástavec s trubkou z ušlechtilé nerezové oceli, plastovým madlem a základní plochou tryskou s regulací o velikosti 07 a nástavec s rotační keramickou bodovou Turbo tryskou o velikosti 07 s rychlovýměnným trnem D12. Také základní předřadný vodní filr Kränzle. Tento stroj je vybaven regulací otáček motoru.

Vysokotlaké čističe Kränzle mají vždy vyvážený poměr pracovního tlaku a průtočného množství vody, aby byl pro konkrétní úkol zajištěn vždy maximální čisticí účinek! S pracovním tlakem 250 barů a průtokem vody 16 l/min (960 l/h) je skvělou volbou pro přepravní společnosti a dopravce, zemědělství a chovatelsví i efektivním pomocníkem ve stavebnictví a ve veřejných službách. Čisticí stroje Kränzle vše opět rozzáří čistotou!

 Hlavní výhody a vlastnosti výrobku:

Benzínový motor HONDA GX390 LX je čtyřtaktní jednoválec s rozvodem OHV, chlazený vzduchem, mazaný olejem SAE 15W-40, se zdvihovým objemem 389 ccm, s výkonem 10 kW (13 PS) při 3600 ot./min, s max. točivým momentem 27 N.m při 2500 ot./min, s 6,5 litrovou nádrží na pohonné hmoty, se spotřebou paliva 310 g/kwh, s integrovanou pojistkou pro případ nedostatku oleje a v neposlední řadě s jednoduchým servisem! Vysokotlaké čističe Kränzle se spalovacím motorem nabízejí vyšší výkon než jednofázové elektrické zařízení. Nejúčinnější řešení pro čištění v místech, kde není dostupný zdroj elektrické energie. S regulací otáček motoru.                                     

Integrovaný navíjecí buben se sklopnou klikou pro snadné navinutí 20-ti metrové vysokotlaké hadice s dvojitým ocelovým opletem. Umožňuje ideálním způsobem uskutečnění principů přehlednosti a uspořádanosti. Již nikdy žádné zamotané a nepozorně odložené hadice, které je nutné před započetím práce nejprve najít a rozmotat. A to znamená podstatné prodloužení životnosti hadic a úspory Vašeho času!
Robustní konstrukce čtyřkolového podvozku zajišťuje extrémní stabilitu a výdrž s nenáročným servisem a úsporou místa. Velká kola a široké pneumatiky, které jsou vhodné pro pohyb v terénu usnadňují manipulaci se strojem. Stroj je vybaven ochranným tepelným krytem, který chrání motor, čerpadlo a ovládací skříňku před poškozením a okolí před nechtěným popálením. Dále s ochranou proti nárazu vpředu a vzadu.
Snadná manipulace, příjemná a jednoduchá obsluha! Díky ergonomicky tvarovanému držadlu pro pojezd a čtyřem velkým celopryžovým pneumatikám je transport stroje na pracovní pozici hračkou. Poradí si hravě s delší vzdáleností i s nerovnostmi!
Excentrická blokovací brzda. Díky integrované brzdě, je možné přístroj zabrzdit kdekoli na místě!
Integrovaný úložný prostor pro vysokotlakou vypínací pistoli a nástavce s tryskami je součástí krytu vysokotlakého čističe.
Rotační keramická bodová TURBO tryska v základní výbavě - vodní paprsek, který neustále rychle rotuje má vysoký čisticí účinek i plošný výkon, hodí se k odstraňování odolných nečistot z větších ploch a na očistu zemědělských strojů a techniky.
Regulace tlaku umožňuje plynule nastavit provozní tlak a množství vody tak, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu, přesně podle konkrétních požadavků.
Manometr z ušlechtilé oceli je součástí vysokotlakého čisticího přístroje.
Hlava čerpadla ze speciální mosazi. Nemůže dojít k poruše funkce následkem koroze. Součásti hlavy čerpadla vedoucí vodu a bezpečnostních zařízení jsou z ušlechtilé oceli a speciální mosazi a zaručují dlouhou životnost.
Keramikou potažené písty z ušlechtilé oceli jsou součástí benzínové modelové řady B. Pozitivní vlastnosti plunžru z ušlechtilé oceli (dobrá tepelná vodivost) se spojují s pozitivními vlastnostmi keramické vrstvy (povrch s extrémně malým opotřebováním).
Přímý odběr vody - vysokotlaký čisticí přístroj díky sacímu výkonu vysokotlakého čerpadla (do nasávací výšky 2,5 m; max. délka hadice 3 m) nabízí možnost nasávat vodu k čištění i ze zvláštních nádrží, rybníků, sudů nebo jiných externích zdrojů.
Systém zpětného vedení netěsností - případný průsak je veden zpět do sání.
Krátkodobý bezpečný chod nasucho - přístroje Kränzle mohou kratší dobu běžet bez vody, aniž by došlo k jejich poškození. Nenechávejte však běžet vysokotlaké čerpadlo déle než 60 sekund nasucho!
Vysokotlaká hadice z dvou vrstev ocelové tkaniny. Díky dvojitému ocelovému opletu hadice ještě lépe odolává vysokým tlakům, teplotám a opotřebení vlivem manipulace.
Rychlovýměnný nástrčný systém D12 - násuvná rychlospojka na straně vysokotlaké pistole a rychlospojkové trny na straně čisticích nástavců zajišťují snadné, rychlé a spolehlivé spojení.
Pojistka proti kroucení hadice (TWIST-STOP) - speciální otočný člen brání kroucení a zalpletení vysokotlaké hadice při práci.

Základní příslušenství v ceně stroje a obsah dodávky:
1x vysokotlaký čisticí stroj Kränzle B 270 T (D12) na čtyřkolovém podvozku s navíjecím bubnem 
1x vysokotlaká pistole Kränzle Starlet 2 - krátká varianta s násuvnou rychlospojkou D12 
1x rotační keramická bodová Turbo tryska Kränzle o velikosti 05, s trubkou z ušlechtilé oceli, plastovým madlem a rychlovýměnným trnem D12 
1x základní plochá tryska Kränzle s regulací s označením D2507, s trubkou z ušlechtilé oceli, plastovým madlem a rychlovýměnným trnem D12 
1x 20-ti metrová vysokotlaká hadice Kränzle s dvojitým ocelovým opletem pro navíjecí buben 
1x integrovaný navíjecí buben Kränzle se sklopnou klikou
1x základní předřadný vodní filr Kränzle

Doplňkové parametry

Kategorie: Benzínové / Dieselové
Druh oleje: 15 W 40 pro motor HONDA, 15 W 40 (0,3l) pro čerpadlo Kränzle
První výměna oleje: dle návodu nebo po 40 provozních hodinách či po 1 roce
Další výměna oleje: dle návodu nebo po 250 provozních hodinách či po 1 roce
Barevné označení trysky: zelená
Chlazení motoru: vzduchem
Délka vysokotlaké hadice: 20 m
Hlučnost: 103 dB
Hmotnost: 93 kg
Injektor pro přisávání chemie: NE
Max. teplota (°C): 0-60 C°
Množství vody: 16l/min 960 l/hod
Navíjecí buben: ANO integrovaný se sklopnou klikou
Objem palivové nádrže (l): 6,5 l
Otáčky motoru: max. 3600 ot/min
Max. pracovní tlak: 10 - 200 bar
Pracovní tlak, plně regulovatelný: 30 - 250 bar
Přípustný přetlak: 270 bar
Rotační tryska: ANO
Rozměry: 720 x 570 x 960 mm
Sací výška: max. výtlak 2,5 m
Spotřeba paliva: 310 g/kwh
Spotřeba vody: max. 960 l/h
Údaje o výkonu motoru Honda: 10 kW; 13 PS; benzín
Velikost trysky: 045
Délka vysokotlaké hadice z ocelové tkaniny (m): ANO - integrovaná v bubnu - 20 m DN8

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: