GHIBLI RANGER R 115 FD 85 BC CHEM PLUS podlahový mycí stroj vč. Pb baterií 320Ah a ext. nabíječky

Kód: 17.0815.00
Značka: Ghibli
ZDARMAZDARMA
RANGER R 115
742 311 Kč 613 480 Kč bez DPH
Ihned

Ranger R 115 FD 85 je mycí stroj s pojezdem ideální pro použití na středních a velkých plochách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ghibli-wirbel

Ranger R 115 FD 85 je mycí stroj s pojezdem ideální pro použití na středních a velkých plochách, který kombinuje vysoký výkon s ergonomií a maximálním komfortem pro obsluhu.

 Kapacita 115 litrů a velká mycí dráha (850 mm) zaručují produktivitu přibližně 5000 m²/h. Mimořádný tlak na zem a působení čisticího prostředku (systém chemického míchání) zajišťují vynikající výsledky čištění; Robustní hliníková hlava, která se dokonale přizpůsobí jakékoli překážce, činí Ranger nesrovnatelným v čištění "zapuštěné stěny". 

Stírací jednotka se standardně dodávanými přírodními kaučuky zaručuje nejlepší výsledky sušení na jakémkoli typu povrchu a v případě náhodných nárazů se dokáže posunout a automaticky zasunout pod konstrukci stroje. zajištění maximální bezpečnosti a snadného jednání.

 Praktický a intuitivní ovládací panel umožňuje ovládání a správu všech funkcí stroje: - je možné aktivovat funkci READY TO GO, která umožňuje stisknutím jediného tlačítka aktivaci a nastavení všech hlavních funkcí stroje, umožnit jim, aby byli okamžitě připraveni na pracovní setkání; - program ECO SYSTEM snižuje spotřebu a eliminuje plýtvání při zachování nejlepšího čisticího výkonu s ohledem na životní prostředí. 

Ranger se snadno používá, není potřeba žádné školení a dokonce i každodenní údržba je rychlá a snadná: nepostradatelné požadavky, které umožňují i ​​méně zkušeným operátorům používat tento profesionální mycí stroj. 

K dispozici ve třech verzích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
šířka mycí dráhy (mm): 850 mm
šířka sací lišty (mm): 1050 mm
pracovní výkon (m²/h): 5000-3000
zdroj (V): baterie 24 V
výkon (W): 2300 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: