Buzil G 576 BUZ® GRILLMASTER Čisticí prostředek na grily - 600ml

Kód: G576.06
Značka: Buzil
180 Kč 149 Kč bez DPH
Ihned
Vysoce alkalický čistič na grily a trouby připravený k použití Buzil G 576 BUZ® GRILLMASTER ready-to-use - 600 ml, špičková německá chemie

Detailní informace

Detailní popis produktu

⇓ BUZIL BUZ GRILLMASTER G 576 produktový list ke stažení Vysoce alkalický čistič na grily a trouby připravený k použití Buzil G 576 BUZ® GRILLMASTER ready-to-use - 600 ml, špičková německá chemie.

Oblast použití:

  • Gastronomie, velké kuchyně
  • Trouby, grily a konvektomaty odolné proti alkáliím

Výhody/vlastnosti produktu:

  • Rozpouští silné nánosy tuku, oleje a bílkovin i zbytky po grilování, pečení a smažení
  • Působí samočinně, pro napěnění vertikálních povrchů
  • Vysoká emulgační schopnost rozpouštění tuků
  • Samovolná rozpouštěcí síla na spáleniny
  • Prohlášení o shodě pro potravinářský provoz
  • Bez parfemace
Použití a dávkování: Neředit, povrch napěňte a nechte působit dle stupně znečištění. Důkladně opláchněte čistou vodou. Pode potřeby přístroj po čištění zahřejte. Upozornění: Plochy nebo předměty, které se dostávají do přímého kontaktu s potravinami, se musí pečlivým opláchnutím vodou zbavit zbytků z čištění. Používejte na studené povrchy. Před zpracováním vypněte zdroj tepla. Nevhodný pro materiály citlivé vůči alkáliím jako např. hliník nebo barevný kov. Změna barvy nebo rozdíly barev nemají vliv na kvalitu produktu. Doplňkové výrobky: Budenat® Intense D 443 - Vysoce účinný dezinfekční čisticí prostředek Budenat® Rapid D 444 Budenat® Alkasept D 445 Budenat® LM D 447 Bistro G 435 - Intenzivní čisticí prostředek na kuchyně Metapol G 505 - Leštidlo na kov připravené k použití Buz® Metasoft G 507 - Čisticí prostředek na nerezovou ocel připravený k použití Buz® Polish G 508 - Tekutý písek připravený k použití, hustý Buz® Dish Fix G 530 - Neutrální prostředek na ruční mytí nádobí Buz® Grillmaster G 575 - Vysoce alkalický čistič na grily a trouby Indumaster® Intensive IR 44 - Průmyslový čisticí prostředek do kuchyně bez fosfátů Planta® Aloe P 314 - Ekologický prostředek na mytí nádobí, neutrální Budenat® Rapid Wipes D 444 Standardní věty o nebezpečnosti: H290 Může být korozivní pro kovy. H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Další bezpečnostní pokyny zjistíte v bezpečnostním technickém listě k Buzil G 576 BUZ® GRILLMASTER na www.buzil.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: