Buzil G 515 RESO CLEAN Univerzální čisticí prostředek připravený k použití - 600 ml

Kód: G515.06
Značka: Buzil
293 Kč 242 Kč bez DPH
Ihned
Univerzální udržovací čisticí prostředek připravený k okamžitému použití - RESO CLEAN G 515, špičková německá chemie, 600 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

⇓ Buzil RESO CLEAN G 515 produktový list ke stažení Univerzální udržovací čisticí prostředek připravený k okamžitému použití - RESO CLEAN G 515 - 600 ml, špičková německá chemie. Oblast použití:
  • Všechny povrchy odolné proti vodě jako např. skleněné a plastové povrchy, nerezová ocel, resopal, klávesnice
Výhody/vlastnosti produktu:
  • Silný rozstřikovací čisticí prostředek
  • Vynikající čisticí účinek
  • Bez problémů odstraňuje nečistoty od nikotinu a tuku, jakož i otisky prstů
  • Dlouhotrvající vůně
  • V praktickém spreji
  • Lesk beze šmouh bez dosušování
  • Odstraňuje znečištění od tužky, fixy, propisovací tužky a mejkapu
Použití a dávkování: Neředěný, na utěrku z mikrovláken nastříkejte prostředek Reso Clean G 515 a setřete povrch. Klávesnice a jiná špatně přístupná místa očistěte a pořádně osušte vatovou tyčinkou. Upozornění: Nepoužívat na akrylové sklo. Sraženiny, které se mohou vyskytnout kvůli ochlazení pod pokojovou teplotu, lze opět rozpustit mírným zahřátím a nepředstavují tak žádnou vadu na kvalitě. Doplňující produkty: Planta® View P 318 - Ekologický čisticí koncentrát na sklo a okna Planta® Clear P 316 - Ekologický čistič skla připravený k použití Buz® Windowmaster G 525 - Čisticí koncentrát na sklo a okenní rámy Profiglass G 522 - Čistič skla připravený k použití Drizzle® Blue SP 20 - Univerzální rozstřikovací čisticí prostředek připravený k použití Clean Up G 555 - Odstraňovač skvrn připravený k použití Standardní věty o nebezpečnosti: Bez označení. Další bezpečnostní pokyny zjistíte v bezpečnostním technickém listě k RESO CLEAN G 515 na www.buzil.com.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: