Autosol Plastic Cleaner čistič plastů pro karavany 500 ml

Kód: AS11000470
Značka: Autosol
299 Kč 247 Kč bez DPH
Ihned

Tekutý čistič Autosol Plastic Cleaner na plasty pro interiérové plasty v karavanu i na venkovní plast. Čistí plastové povrchy a chrání plast před venkovním vlivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

autosolmade-in-germany

Tekutý čistič Autosol Plastic Cleaner na plasty pro interiérové plasty v karavanu i na venkovní plast. Čistí plastové povrchy a chrání plast před venkovním vlivy.

Autosol Plastic Cleaner odstraní špínu a zabrání křehnutí plastů na vašem karavanu. Tekutý čistič Autosol Plastic Cleaner na plast ve spreji čistí a chrání proti degradaci. Důkladně vyčistí i okenní rámy, plastové části v interiéru obytného vozu i venku, zahradní nábytek apod. Vyčištěnému povrchu dodá matný vzhled a má antistatický účinek.

Plast je materiál moderní doby, máme ho stále kolem sebe doma, v kanceláři, na zahradě. Využívá se snad ve všech odvětvích průmyslu, v interiérech i exteriérech aut, na motocyklech, jízdních kolech. Designové doplňky do domácnosti často využívají plast jako doplňkový i hlavní materiál. Plastů existuje mnoho druhů, většina degraduje především vlivem mrazu a UV záření. Díky používání správných přípravků na údržbu, čištění a ochranu prodloužíte vzhled a životnost plastu.

Údržba plastů s přípravkem Autosol Plastic Cleaner je rychlá a jednoduchá. Díky rozprašovači se dostanete i na hůře dostupná místa. Čistič nastříkejte na povrch a setřete utěrkou z mikrovlákna. Použijte neutrální barvu utěrky.

POZOR: Nepoužívejte na polykarbonát (PC) ani na polymethylmethakrylát (PMMA).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: