SPEEDYWASH SW Diesel LX mobilní kartáčová myčka na dieselový pohon, bez hadice a kabelu

Kód: 107098
Značka: SPEEDYWASH
1 Kč 1 Kč bez DPH
Na dotaz

Cena na vyžádání na základě specifikace SPEEDYWASH SW Diesel LX je profesionální mobilní jedno-kartáčová myčka na dieselový pohon, nezávislý provoz

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPEEDYWASH LOGO   

SPEEDYWASH SW Diesel LX je profesionální mobilní jedno-kartáčová myčka na dieselový pohon, nezávislý provoz. Model SW Diesel LX od značky SPEEDYWASH je mobilní jedno-kartáčový mycí systém s robustním pohonem dieselového motoru a vestavěnou vodní nádrží 450 L. Výsledkem je, že model SW Diesel LX nevyžaduje hadici nebo kabel a je ideální pro čištění nákladních automobilů, autobusů a jiných užitkových vozidel z jakéhokoli místa a v dobře větraných halách. Vzhledem k tomu, že je u modelu SW Diesel LX  motor i vodní nádrž umístěna na „palubě", je tento mobilní mycí systém s jedním kartáčem ideálním řešením, pokud nechcete, nebo vždy nemůžete umýt svá vozidla na stejném místě. Čištěním vozového parku pomocí SW Diesel LX  mimo jiné získáváte: Maximální flexibilitu při výběru vašeho mycího místa. Nezáleží na tom, zda v hale nebo v depu - s modelem SW Diesel LX jednoduše dojedete na místo, kde chcete realizovat mytí, nebo kde stojí vozidla určená k mytí a můžete začít.

Robustní motory. Výkonné dieselové motory používané u „Dieselu“ jsou zvláště vhodné pro použití venku a v dobře větraných halách. Díky robustní konstrukci mají dlouhou životnost.

Nezávislost na napojení na vodu. Díky nádrži na vodu o objemu 450 litrů na palubě „Dieselu“ můžete - v závislosti na míře znečištění - umýt tři až čtyři vozidla v řadě, aniž byste museli doplňovat nádrž nebo být blízko vodovodní přípojce.

Bezpečnost. S patentovaným náklonem kartáče až 26% (to odpovídá přibližně 15°) můžete snadno dosáhnout a vyčistit zadní a šikmé plochy. Během naklápění hřídele kartáče zůstává systém sám vertikální a všechna kola myčky jsou během celého procesu mytí v kontaktu s podlahou.

Automatická změna směru otáčení hřídele kartáče při změně směru mytí! Standardní výšky SW mytí 410 (výška stroje 420 cm), výšky 330-450 cm je možné dodat na objednávku, jakákoli jiná výška než standardní za příplatek 13.000,00 Kč (bez DPH).

Navíc těžíte ze standardních vlastností SPEEDYWASH myčky SW Diesel LX:

 • Jednoduchý a robustní hydraulický pohon (pojezd, vodní čerpadlo, rotace kartáče)
 • Není nutná pevně určená mycí plocha
 • Rám a podvozek z nerezové oceli (s desetiletou zárukou)
 • Přímý pohon hřídele kartáče bez řetězu (bez údržby)
 • Bezpečnostní distanční kolečko mezi kartáčem a vozidlem
 • Elektrické nastavení náklonu mycího kartáče až o 26% resp. 15° (pro dosažení zadních ploch)
 • Maximální náklon čištěných povrchů až do 40% resp. 22°
 • Bezpečná stabilita při mytí (rám a podvozek se nenaklánějí)
 • Výškově nastavitelné, částečně a v proměnné výšce uzamykatelné trysky z nerezové oceli (žádné plýtvání vodou)
 • Ovládací panel přístupný z obou stran pro mytí ve dvou směrech
 • Automatická změna směru otáčení hřídele kartáče při změně směru mytí (bez mycích stínů)
 • Dávkování čisticího prostředku pomocí injektoru nebo membránového čerpadla
 • Otáčení na místě díky centrálnímu pohonu

Příplatková výbava:

♦ Volitelná kombinace mycích a lešticích kartáčů (50% Filament, 50% Carlite nebo 100% Carlite)

Pro perfektní výsledek mytí nabízí SPEEDYWASH směs čistících štětin (PE) 50/50, které jsou na koncích jemně roztřepené a pěnové proužky (Carlite), kterými jsou lakované povrchy během mytí leštěny, a 100% kartáče Carlite. Jsou zvláště vhodné pro velmi kvalitní laky a povrchy autobusů a zaručují ochranu a čistotu v jednom.

♦ Přisávání saponátů pomocí injektoru a ochrana proti stříkající vodě

Na systémy SPEEDYWASH lze instalovat přídavné postřikové trubky z nerezové oceli pro rozstřik saponátů a dalších detergentů. Výška trysek stříkací trubky je nastavitelná tak, aby mohly být dokonale přizpůsobeny procesu mytí a potřebám uživatele. Ochranný kryt proti stříkající vodě z průhledného PVC zabraňuje za nepříznivých povětrnostních podmínek nežádoucímu stříkání mycí vody nebo saponátu z mycího kartáče.

♦ Přívodní ventil s automatickým vypínáním

 

Přívodní ventil s automatickým vypínáním zajišťuje, že přepravovaná nádrž je naplněna až do maximální hladiny. Pokud je plná, ventil vypne přívod a zabrání přetečení nádrže.

♦ Easydrive (aktivní řízení)

 

Výškově nastavitelnou řídící oj „Easydrive“ lze namontovat z jedné nebo dvou stran a umožňuje snadné a ergonomické řízení systému ve dvou směrech. Jelikož jsou kola řízení ve vztahu k mycímu kartáči řízena aktivně, může být stroj snadno a přesně veden podél mytého vozidla.

Obecná charakteristika jedno kartáčových myček SPEEDYWASH:

Tyto stroje německé produkce jsou výsledkem mnohaletého vývoje a dnes jsou svou konstrukcí a kvalitou považovány za špičkový produkt mezi ručně vedenými mobilními jedno-kartáčovými myčkami. Konstrukce z nerezové oceli a vysoce kvalitních plastů zaručuje vysokou úroveň provozní bezpečnosti a stálou připravenost k nasazení. Motory (dle volby dieselové, benzínové nebo elektrické) slouží jako pohon pojezdu a pohon pro mycí kartáč, ve velké nádrži na vodu je dle typu přepravováno až 450 litrů vody na mytí. To stačí pro 3 až 4 vozidla v závislosti na znečištění. Prostorově pro provoz myčky postačí běžný závodní dvůr, odpadají čekací doby na externích mycích zařízeních a vozidlo lze umýt okamžitě.

Vhodné pro:

  • nákladní auta
  • transportní, autobusové a autokarové společnosti

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní kartáčové myčky SPEEDYWASH
Typ motoru: Diesel Lombardini
Nádrž na čistou vodu (l): 450
Spotřeba vody (l/min.): 20
Průměr kartáče (mm): 1300
Náklon kartáče (°): 15 / 22
Hmotnost (kg): 480
Rozměry (mm): 120 x 105 podvozek
Pojezd: hydraulicky
Pracovní výška max. (mm): 410
Rychlost mytí (m/min.): 20
Rychlost pojezdu (m/min.): 40
Rychlost kartáče (ot./min): 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení