SPEEDYWASH Basic B mobilní kartáčová myčka na benzínový pohon, bez hadice a kabelu

Kód: 106999
Značka: SPEEDYWASH
1 Kč 1 Kč bez DPH
Na dotaz

Cena na vyžádání na základě specifikace SPEEDYWASH Basic B (nový model 2019) profesionální mobilní jedno kartáčová myčka na benzínový pohon, nezávislý provoz

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPEEDYWASH Basic B (nový model 2019) profesionální mobilní jedno-kartáčová myčka na benzínový pohon, nezávislý provoz. SPEEDYWASH Basic B představuje ideální a ekonomické řešení pro střední a menší dopravní a přepravní společnosti a firmy. Pro mytí autobusů, nákladních vozidel a užitkových vozidel venku i v hale je vhodné. Možné 3 varianty, lze jej provozovat buď s dieselovým, benzínovým motorem, anebo s pohonem na baterie. Vhodná pro čerpací stanice, servisy a opravny vozidel, které vyžadují důkladné, spolehlivé, velmi rychlé a kvalitní umytí vozidel při omezené velikosti mycí plochy. Pojezdná jednokartáčová myčka z nerezové oceli s benzínovým motorem Lombardini 5 kW, nádrž na vodu 335 L. Stříkací rozvody na obou stranách, hydraulicky poháněny jsou  pojezdný motor, kartáčový motor a vodní čerpadlo, řídící madlo je umístěno na obou stranách. Průměr kartáče 1200 mm, německé kvalitní štětiny 0,8 mm. Kontrola hladiny vody, plovákový ventil vody s plnicí hadicí. Automatická změna směru otáčení hřídele kartáče při změně směru mytí! Příplatková výbava: ♦ Elektrické nastavení sklonu (pouze s elektrostartem) ♦ Elektrický start na klíček včetně startovací baterie ♦ Bezpečnostní distanční kolo mezi myčkou a vozidlem ♦ Přisávání čisticích prostředků pomocí injektoru ♦ Kartáč na leštění, 50% Filament, 50% Carlite ♦ Leštící kartáč 100% Carlite Standardní výšky SW 380/410/430 cm, jakákoli jiná výška za příplatek 13.000,00 Kč.

Obecná charakteristika jedno kartáčových myček SPEEDYWASH:

Tyto stroje německé produkce jsou výsledkem mnohaletého vývoje a dnes jsou svou konstrukcí a kvalitou považovány za špičkový produkt mezi ručně vedenými mobilními jednokartáčovými myčkami. Konstrukce z nerezové oceli a vysoce kvalitních plastů zaručuje vysokou úroveň provozní bezpečnosti a stálou připravenost k nasazení. Motory (dle volby dieselové, benzínové nebo elektrické) slouží jako pohon pojezdu a pohon pro mycí kartáč, ve velké nádrži na vodu je dle typu přepravováno až 450 litrů vody na mytí. To stačí pro 3 až 4 vozidla v závislosti na znečištění. Prostorově pro provoz myčky postačí běžný závodní dvůr, odpadají čekací doby na externích mycích zařízeních a vozidlo lze umýt okamžitě. Robustní benzínové nebo naftové motory: Výkonné čtyřtaktní motory s elektrickým startem jsou speciálně vhodné pro použití venku a v dobře větraných halách. Tichý elektrický motor: Verze s elektrickým motorem funguje obzvláště tiše a může proto být také nasazena mimo běžnou pracovní dobu v obytných oblastech. Rozsah dodávky zahrnuje bezúdržbové gelové baterie s extrémně dlouhou životností. Bezpečná práce s jedinečným náklonem kartáče S patentovaným náklonem kartáče až 20% lze bez námahy umýt i skosená přední okna. Umýt lze bez problému dokonce i vnitřní strany velkých vnějších zrcátek, která se nesklápějí. Nastavení náklonu kartáče se provádí plynule stiskem tlačítka pomocí elektromotoru bez přídavných řetězů. Stabilní podvozek se při tom nenadzdvihuje, stroj je vždy stabilní.

Vhodné pro:

  • nákladní auta
  • transportní, autobusové a autokarové společnosti
  • garáže
  • servisní provozy s omezeným prostorem

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní kartáčové myčky
Typ motoru: benzín: Kohler Command Pro 7, diesel: Lombardini
Nádrž na čistou vodu (l): 335
Spotřeba vody (l/min.): 15 / tryska
Průměr kartáče (mm): 1200
Náklon kartáče (°): 12 / 20
Hmotnost (kg): 420
Rozměry (mm): 172 x 110 s řídícím madlem
Pojezd: hydraulicky
Pracovní výška max. (mm): standardní výšky 3800/4100/4300