Oertzen MOBIL 240bar - 22L/min, vysokotlaký čistič, benzínový pohon

Kód: 106598
Značka: Oertzen
ZDARMAZDARMA
Oertzen MOBIL 400
134 310 Kč 111 000 Kč bez DPH
Externí sklad
Německý Oertzen MOBIL 240 s benzínovým pohonem je profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku používaný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např

Detailní informace

Detailní popis produktu

  Německý Oertzen MOBIL 240 s benzínovým pohonem je profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku používaný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí, čištění šachet a studní. Profesionální vysokotlaký studenovodní stroj na podvozku německé výroby Oertzen MOBIL 240 má v základní výbavě třípísté radiální čerpadlo poháněno benzínovým motorem Vanguard (2-válec, 4 takt), start lankem. Tento stroj je použitelný pro nasazení v těžkém průmyslu, jako např. při sanaci betonu, pískování, mytí fasád nebo čištění odpadového potrubí, čištění šachet a studní. Je upevněn na stabilních velkých kolech umožňující pohodlný transport. Do základního příslušenství patří i 10 m vysokotlaká hadice, prodloužení se základní tryskou, stříkací pistole a vstupní mikrofiltr. Stavební řada 240 od firmy OERTZEN pracuje spolehlivě v oblastech jako:

  • průmyslové čištění
  • sanace betonu
  • ochrana proti korozi
  • loděnice
  • ochrana staveb
  • důlní průmysl
  • těžký průmysl
  • chemický průmysl

240 barů - vysokotlaká voda je ekologicky neutrální nástroj pro mnohostranné vysokotlaké čistící práce a tryskací práce. Konstrukce těchto solidních agregátů je založena na dlouhodobé zkušenosti a použití v průmyslu. Těžké podmínky a dlouhodobé nasazení, jsou faktory, které vyžadují od stroje bezpečnost práce a výkon. Kvalitní čerpadlo Vysokotlakou pumpu tvoří písty v řadě, které jsou mazány olejovou emulzí. Kliková hřídel je z tvrzené oceli, ložiska z bronzu, pístní těsnění z keramiky, přepouštěcí ventily z nerezu. Okružní a bezpečností ventil zajišťuje nulový tlak při uzavřené pistoli. Příslušné ochranné zapojení chrání stroj před chybnou manipulací. Všechny stroje splňují národní a mezinárodní bezpečnostní normy EN a mají také CE značku. Příslušný certifikát je dodán s každým strojem. Při problematických čistících úkolech je vhodné používat OERTZEN speciální tryskové frézy a nebo abrazivní tryskový systém. Speciálně k proudovým tryskáním nabízíme vysoce kvalitní pískové tryskání, které je velice výkonné. Pískové tryskání s OERTZEN má vysokou tryskací plošnou efektivitu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Studenovodní
Pracovní tlak (bar): 240
Množství vody (l/m): 22
Max. teplota vstupní vody (°C): 60
Otáčky motoru (rpm): 1420
Hmotnost (kg): 96
Rozměry (mm): 720x640x610
Výkon (kW): 10,3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: