Nilfisk Combi PLUS washer - podlahový mycí stroj s funkcí 2 v 1 pro vysávání i vytírání

Kód: 107530
Akce
Značka: Nilfisk
6 897 Kč –7 % 6 389 Kč 5 280 Kč bez DPH
Ihned
Nilfisk Combi PLUS washer je nový podlahový mycí přístroj s funkcí 2 v 1 pro vysávání i vytírání v domácnosti i kanceláři

Detailní informace

Detailní popis produktu

!!NOVINKA - VYSÁVÁNÍ A VYTÍRÁNÍ V JEDNOM KROKU!! Nilfisk Combi PLUS washer je nový podlahový mycí přístroj s funkcí 2 v 1 pro vysávání i vytírání v domácnosti i kanceláři. S kabelem 7 m. Nyní můžete vysávat a umývat vaše dlaždice, linoleum a dřevěné podlahy v jednom pracovním postupu s Nilfisk Combi Washer. Dva kroky najednou, aniž byste ohrozili čistotu a hygienu vašeho domova tím, že současně odstraníte mokrý a suchý odpad. ♦ Jednoduchý každodenní úklid ♦ Dánský design ♦ Rychlý a hygienický úklid ♦ Vysává a vytírá najednou ♦ Vysoký sací výkon (450 Watt ) ♦ Perfektní pro impulsivní úklid ♦ Jednoduchá skladovatelnost ♦ Čistí mokré i suché nečistoty v domě ♦ Ideální pro rodiny s dětmi ♦ Čistí s detergentem i bez ♦ Snadná ovladatelnost Usnadňujeme čištění! Pokud potřebujete pouze vysávat, můžete použít Combi Washer bez jakékoli kapaliny k rychlému odstranění suchého prachu a nečistot. S kombi podložkou můžete vysávat a vytírat současně, a tak odstraňovat mokré i suché nečistoty, čímž získáte hygienický domov. Můžete umýt až 60 m² pomocí jedné nádrže čisté vody. Kromě toho je znečištěná voda skladována v samostatné nádobě, aby byla zajištěna maximální hygiena. Ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, kteří potřebují flexibilitu mokrého a suchého čištění v jednom stroji. Navrženo, vyrobeno a vyvinuto v Dánsku! Ve společnosti Nilfisk neustále vyvíjíme čisticí prostředky v dobrém, jednoduchém a použitelném designu s vysoce kvalitními komponenty a vynikajícími vlastnostmi, které zajišťují nejlepší čištění domácnosti. Jsme hrdí na náš dánský design a pověst kvality a vynakládáme velké úsilí, aby naše výrobky přesně odrážely to. Příslušenství v ceně:
  • 1× čistící podložka
  • 1× vzorek detergentu
  • 1× řezák pro odstranění vlasů z válce
Ergonomická rukojeť: ANO Omyvatelný filtr: ANO Turbo kartáč: ANO Ukazatel rychlosti: ANO Easy Park: ANO Bezsáčkový vysavač: ANO Vodní nádržka: ANO Jeden válcový mop navíc oproti verzi COMBI.  

Doplňkové parametry

Kategorie: S kabelem 230V
Příkon (kW): 450
Napětí (V): 230 V
Hlučnost (dB): 85
Max. teplota vody (°C): 60
Nádrž čistá/špinavá voda (l): 0,525 / 0,55
Hmotnost (kg): 5,1
Délka přívodního kabelu (m): 7