Kränzle X - A15 TST Vysokotlaký čistič - 130 bar/8l D10

Kód: 496500
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA 25 942 Kč –7 %
1578845952 854 496500 xa15tst freisteller 600x600
25 942 Kč –7 % 24 079 Kč 19 900 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Nová generace studenovodních vysokotlakých čističů Kränzle X - A15 TST disponuje pracovním tlakem až 130 barů a průtokem vody 8 l/min. V základní výbavě naleznete 12 m vysokotlakou hadici na navíjecím bubnu a vysokotlakou pistoli M2001 s rychlospojkou a výměnnými nástavci se základní plochou tryskou a rotační keramickou bodovou tryskou. Tento stroj je vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru. Je ideálním domácím pomocníkem pro všestranné použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová generace studenovodních vysokotlakých čističů Kränzle X - A15 TST disponuje pracovním tlakem až 130 barů a průtokem vody 8 l/min. V základní výbavě naleznete 12 m vysokotlakou hadici na navíjecím bubnu a vysokotlakou pistoli M2001 s rychlospojkou a výměnnými nástavci se základní plochou tryskou a rotační keramickou bodovou tryskou. Tento stroj je vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru. Je ideálním domácím pomocníkem pro všestranné použití.

Pozoruhodná konstrukce nové řady X posunuje kombinaci designu a funkčnosti na novou úroveň! Kränzle X - A15 TST disponuje pracovním tlakem až 130 barů a průtokem vody 8 l/min. Nový design podvozku (šasi) má unikátní robustní konstrukci s velkými koly, která umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu.

Série X z továrny Kränzle obdržela pečeť vítěze testu vysokotlakých čističů pro rok 2020 v Německu.

V základní výbavě naleznete odolnou 12 m vysokotlakou hadici s ocelovým opletem na navíjecím bubnu se sklopnou klikou. Dále pak vysokotlakou pistoli M2001 s nástavcem pro rychlospojky. Úložný prostor pro výměnné nástavce obsahuje základní plochou trysku a rotační keramickou  bodovou trysku s inteligentním Quick-Click systémem rychlospojek pro bleskovou a jednoduchou výměnu nástavců (trysek) na pistoli. Tento stroj je vybaven systémem Total-Stop pro okamžité vypnutí elektromotoru, což vede k podstatnému zvýšení životnosti a k úspoře energie. Je ideálním domácím pomocníkem pro všestranné použití.

 Klíčové vlastnosti výrobku:

Kränzle Quick-Click je systém rychlospojek pro rychlou a jednoduchou výměnu nástavců (trysek) na pistoli. Rychlovýměnný zásuvný systém DN10.

Kranzle X-A17 - rychlospojka Quick-Click (1)

Propracovaný úložný prostor pro výměnné trysky a příslušenství se nachází nad navíjecím bubnem s hadicí a je tak přímo po ruce. Úložný prostor pro výměnné nástavce obsahuje základní plochou trysku a rotační keramickou trysku již v základní výbavě!

Kranzle X-A17 - rychlospojka držák trysek (1)

Manometr a regulace tlaku umožňuje nastavit provozní tlaky tak, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu přesně podle konkrétních požadavků. Součástí vysokotlakého čisticího stroje je také manometr na výstupu z čerpadla pro měření aktuálního tlaku vody.

Kranzle X-A17 - regulace tlaku(1)

Systém Total-Stop pro okamžité zastavení, zlepšuje životnost těsnění a snižuje spotřebu energie. Vysokotlaké čističe bez systému Total-Stop přístroj přepnou po zavření pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon se odlehčí, což vede k podstatnému zvýšení životnosti stroje a k úspoře energie.

Kranzle X-A17 - totalstop (1)

Moderní design a kompaktní provedení šasi s velkými koly Vám umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu a zajišťuje tak vysokou stabilitu při provozu. Malé překážky nebo schody je tak možné překonávat bez větších problémů. Skladování stroje nezabere příliš mnoho místa i díky praktickému uložení jednotlivého příslušenství přímo na stroji (prostor na pistoli, trysky).

Kranzle X-A17 - držák na pistoli (1)

Snadná manipulace s příslušenstvím! Součástí vysokotlakého čistícího stroje je  integrovaný buben se sklopnou klikou pro snadné namotání odolné 12 m vysokotlaké hadice s ocelovým opletem. Připojení do elektrické sítě (230 V) zajišťuje 5 m napájecí kabel, který má také na stroji své místo pro namotání.

Kranzle X-A17 - buben hadice (1)

Tip:

 Každý metr vysokotlaké hadice navíc Vám výrazně rozšiřuje pracovní prostor bez nutnosti neustále přesouvat Váš vysokotlaký čisticí přístroj po pracovní ploše. Zvolíte-li namísto 10-ti metrové hadice hadici 15-ti metrovou, získáte 2,25 krát více akční pracovní plochy bez nutnosti vysokotlaký čistič se všemi přípojkami přemísťovat. Podívejte se na obrázek srovnání dosahu 10-ti, 15-ti, 20-ti a 30-ti metrové hadice. Pracovní plocha s jen o pár metrů delší hadicí je více než dvojnásobně větší! Dlouhodobě tak ušetříte náklady spojené s časem čištění a obsluze vytvoříte lepší pracovní podmínky k provedení požadovaných prací. Další srovnání dosahu hadic nabízí malá tabulka pod obrázkem:

10_15_20_30_hadice_porovnani_vzdalenosti_final (1)

Základní příslušenství v ceně stroje:

  • 1x vysokotlaká pistole Kränzle M 2001 s rychloupínací koncovkou DN10 
  • 1x 12 m vysokotlaká hadice Kränzle s ocelovým opletem 
  • 1x integrovaný navíjecí hadicový buben Kränzle se sklopnou klikou
  • 1x základní nožová plochá tryska Kränzle s rychlospojkou DN10 
  • 1x rotační bodová keramická tryska Kränzle s rychlospojkou DN10 
  • systém Total-Stop - stroj se zastaví po zavření vysokotlaké pistole a opětovně se spustí při jejím otevření

Doplňkové parametry

Kategorie: 230V
Elektrické připojení (V): 230 V; 50 Hz; 9,8 A
Pracovní tlak - regulovatelný (bar): 30-130 bar
Množství vody (l/min.): 8 l
Max. teplota vstupní vody (°C): 60 °C
Otáčky motoru (rpm): 1400 ot/min
Příkon (kW): 2.25kW
Funkce Total-Stop: ANO
Délka přívodního kabelu (m): 5 m (16 A zásuvka)
Vysokotlaká hadice z ocelové tkaniny (m): ANO - integrovaná v bubnu - 12 m
Navíjecí buben: ANO
Hmotnost (kg): 31 kg
Druh oleje: 15 W 40
První výměna oleje: po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje: po 250 provozních hodinách nebo po 1 roce
Hlučnost (dB): 85 dB
Přípustný přetlak (bar): 150 bar
Přisávání čistícího prostředku: NE
Rozměry (d x š x v) (mm): 470 x 360 x 875
Sací výška: 1,5 m
Spotřeba vody (l/h.): max. 480 l/h
Velikost trysky: 033
Celkový výkon (W): 1,7 kW

Video

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: