Kränzle therm vysokotlaký čistič C 150bar/15l

Kód: 414406
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
ca
100 711 Kč 83 232 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Profesionální vysokotlaký horkovodní / parní čisticí stroj Kränzle therm na robustním podvozku s naftovým ohřevem a maximální bezpečností! V základní výbavě naleznete 10 m vysokotlakou hadici s ocelovým opletem, vysokotlakou pistoli M2000 s prodloužením, nástavec z ušlechtilé oceli s plochou tryskou a základní předřadný vodní filtr. S pracovním tlakem 150 barů a průtokem 15 l/min (900 l/hod) je tento stroj vhodný pro všestranné profesionální průmyslové použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální výkonný kompaktní vysokotlaký horkovodní / parní čistič Kränzle therm C 15 / 150 s naftovým ohřevem na 400V je kombinací velkého množství technických inovací, které poskytují nejvyšší výkon, spolehlivost, bezpečnost a provozní pohodlí při každodenním používání! Oproti verzi therm CA má therm C několik bezbečnostních prvků navíc (např.: optická kontrola plamene, pojistný termostat, vypínání hořáku při nedostatku nafty, systém Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru apod.).

Ihned k nasazení:

V základní výbavě naleznete vše, pro okamžité uvedení vysokotlakého stroje do provozu! Odolnou 10 m vysokotlakou hadici s dvojitou vrstvou ocelové tkaniny, moderní pistoli Kränzle M2000 s prodloužením v podobě plastového madla, nástavec z ušlechtilé ocele a plochou tryskou o velikosti 055, předřadný základní vodní filtr Kränzle, plně regulovatelný pracovní tlak, funkci Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru a spoustu dalších výhod!

Nastavitelnost hořáku - díky termostatu regulujete plynule teplotu vody. Požadovanou teplotu vstřikované vody lze jednoduše nastavit pomocí otočného prvku na ovládacím panelu. Komplexní bezpečnostní opatření transformují Kränzle therm C na zcela spolehlivé, ekologické, bezpečné, čisté a tiché produkty. Technologie Kränzle vám pomůže šetřit vodu a energii - při maximální účinnosti! S pracovním tlakem 150 barů a průtokem 15 l/min (900 l/hod) je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití. 

Vlastnosti výrobku:

Důraz na bezpečnost je hlavním prvkem modelové řady Kränzle therm C. Stroj je vybaven kromě bezpečnostího vypínání a systému Total-Stop i dalšími bezpečnostními prvky jako např.: optickou kontrolu plamene, kontrolou průtoku, pojistným termostatem - který se spustí při překročení teploty spalin, předběžným provzdušněním spalovací komory, 4-násobným ochranným systémem s ochranou proti přetížení, vypínáním hořáku při nedostatku nafty apod.

Bezpečnostní vypínání stroje, pokud zůstane stříkací pistole 20 minut zavřená, zařízení se automaticky vypne a odpojí od zdroje proudu. Opětovným zapnutím hlavního spínače je přístroj opět připraven k použití.

Systém Total-Stop se zpožděným vypnutím elektromotoru, zlepšuje celkovou životnost stroje, těsnění a snižuje spotřebu energie. Po zavření bezpečnostní vypínací pistole se motor vypne až po 30 sekundách. Zpožděné vypnutí je potřebné, jestliže časté zapínání a vypínání motoru u vysokotlakých čisticích přístrojů této řádové velikosti může vést k silnému zatížení proudové sítě a ke zvýšenému opotřebení spínacích prvků.

Extrémně stabilní a robustní konstrukce s velkými koly a ochranou proti nárazu vpředu a vzadu Vám umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu a zajišťuje tak vysokou stabilitu při provozu. Malé překážky a delší vzdálenosti je tak možné překonávat bez větších problémů. 

Snadná manipulace s příslušenstvím, příjemná a jednoduchá obsluha! Díky integrované brzdě, je možné přístroj zabrzdit kdekoli na místě!

Regulace tlaku umožňuje nastavit plynule provozní tlaky tak, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu přesně podle konkrétních požadavků.

Regulace teploty. Požadovanou teplotu vody lze plynule a jednoduše nastavit pomocí otočného prvku na ovládacím panelu.

Moderní design pistole M2000 s prodloužením nyní umožnuje snadnou a rychlou výměnu nástavců a příslušenství (pistole a nástavec s tryskou už nejsou jeden kus).

Manometr z ušlechtilé oceli je součástí vysokotlakého čisticího přístroje.

Propracovaný úložný systém, praktické uložení vysokotlaké pistole a příslušenství přímo na rámu stroje, vše na jednom místě a vždy při ruce!

Napájecí kabel o délce 7,5 m zajišťuje připojení do elektrické sítě (400 V zásuvka). Napájecí kabel lze jednoduše namotat na držák, který je součástí stroje.

S nádrží na vodu. U všech modelů therm slouží nádoba na vodu jako vodojem a vyrovnávací tlumič mezi rozvodnou sítí a čerpadlem.

S přívodem čistících prostředků na straně nasávání. Injektory čistících prostředků na výtlačné straně odebírají v každém případě cca 30 % energie, ať už jsou v chodu nebo ne. Připojením nádrže na vodu je nyní možné přisávat čistící prostředky přímo do čerpadla, což zabraňuje omezení výkonu a vede ke zvýšení celkového stupně účinnosti. Přísady jsou tedy nasávåny při nezměněném pracovním tlaku.Vysokotlaká hadice z dvou vrstev ocelové tkaniny. Díky dvojitému ocelovému opletu hadice ještě lépe odolává vysokým tlakům, teplotám a opotřebení vlivem manipulace.

Perfektnost, preciznost, inovace, bezpečnost!

Nový způsob optické kontroly plamene:

Vysokotlaké horkovodní / parní přístroje Kränzle therm z modelové řady C jsou vybaveny optickou kontrolou plamene. Nad spalovací komorou se nachází fotobuňka, která je spojena s centrální řídící elektronikou. Jakmile fotobuňka zaregistruje, že plamen spalovací komory zhasl, ačkoliv je přívod paliva v pořádku, uzavře se během krátké doby přívod paliva a na displeji termostatu se objeví chybové hlášení.

optická kontrola plamene(1)

Palivové komory Kränzle therm:

Spalovací komory se zcela novou konstrukcí vyvinuté firmou Kränzle jsou dimenzovány pro profesionální trvalé zatížení! Vynikající termický stupeň  účinnosti garantuje nízkou spotřebu topného oleje (nafty) a nízkou hladinu emisí.

Kranzle therm komora(1)

therm_C_nakres

Základní příslušenství v ceně stroje a obsah dodávky:

  • 1x vysokotlaký horkovodní / parní stroj Kränzle therm C 15/150 
  • 1x vysokotlaká pistole Kränzle M2000 s prodloužením a s vnitřním závitem - převlečnou maticí M22 x 1,5 
  • 1x 10-ti metrová vysokotlaká hadice Kränzle DN8 s dvojitým ocelovým opletem
  • 1x Základní plochá tryska Kränzle bez regulace s označením D25055, s trubkou z ušlechtilé oceli a vnějším závitem M22 x 1,5 
  • 1x Základní předřadný vodní filtr 
  • systém Total-Stop se zpožděným vypnutím motoru - stroj se zastaví po 30 sekundách od zavření vysokotlaké pistole a opětovně se spustí při jejím otevření

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 400V
Elektrické připojení (V): 400 V; 8,7 A; 50 Hz
Pracovní tlak - (bar): 30 - 150 bar
Množství vody (l/m): 15 l/min ; 900 l/hod
Max. teplota (°C): 60 °C
Otáčky motoru (rpm): 1400 ot/min
Příkon (kW): 4,8 kw
Funkce Total-Stop: ANO - integrovaná v bubnu - 12 m
Délka elektrického kabelu (m): 7,5 (400v zásuvka)
Délka vysokotlaké hadice (m): 10 m - standardní výbava
Navíjecí buben: 1/4" vnější
Hmotnost (kg): 150 kg
parní provoz: max. 150 °C
Regulovatelný ohřev výstupní vysokotlaké vody: 12 - 80°C
Druh oleje: 10 w 60
První výměna oleje: po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje: po 500 provozních hodinách nebo po 1 roce
Přípustný přetlak (bar): 170 bar
přisávání čistícího prostředku: ANO - integrovaná v bubnu - 15 m
prodloužený doběh motoru: ANO - integrovaná v bubnu - 15 m
Rozměry ( d x š x v ): 860 x 580 x 970 mm
spotřeba paliva: 6,3 kg/h
Spotřeba vody (l/h.): max. 900l/h
Topný výkon (kW): 1,65 kW
Velikost palivové nádrže (l): 25 l
velikost trysky: 055
Vypínání hořáku při nedostatku topného oleje: ANO - integrovaná v bubnu - 15 m
výkon kW: 4 kW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: