Kränzle therm CA vysokotlaký čistič 150bar/12l

Kód: 414616
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
ca
91 864 Kč 75 921 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Nová řada profesionálních vysokotlakých horkovodních / parních strojů s naftovým ohřevem na robustním podvozku, s 10 m vysokotlakou hadicí, s vysokotlakou pistolí M2000 s prodloužením, s nástavecem z ušlechtilé oceli a plochou tryskou v základní výbavě. S pracovním tlakem 150 barů a průtokem 12 l/min (720 l/hod) je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kompaktní vysokotlaký horkovodní / parní čistič Kränzle therm CA 12 / 150 s naftovým ohřevem na 400V je kombinací velkého množství technických inovací, které poskytují nejvyšší výkon, spolehlivost, bezpečnost a provozní pohodlí při každodenním používání!

Ihned k nasazení:

V základní výbavě naleznete vše, pro okamžité uvedení vysokotlakého stroje do provozu! Odolnou 10 m vysokotlakou hadici s dvojitou vrstvou ocelové tkaniny, moderní pistoli Kränzle M2000 s prodloužením, nástavec z ušlechtilé oceli a plochou tryskou o velikosti 045, držák pro namotání přívodního el. kabelu, předřadný základní vodní filtr Kränzle, plně regulovatelný pracovní tlak, funkci Total-Stop a spoustu dalších výhod!

Nastavitelnost hořáku - díky termostatu regulujete plynule teplotu vody. Požadovanou teplotu vstřikované vody lze jednoduše nastavit pomocí otočného prvku na ovládacím panelu. Komplexní bezpečnostní opatření transformují Kränzle therm na zcela spolehlivé, ekologické, čisté a tiché produkty. Technologie Kränzle vám pomůže šetřit vodu a energii - při maximální účinnosti! S pracovním tlakem 150 barů a průtokem 12 l/min (720 l/hod) je tento stroj vhodný pro všestranné průmyslové použití. 

Vlastnosti výrobku:

Extrémně stabilní a robustní konstrukce s velkými koly a ochranou proti nárazu vpředu a vzadu Vám umožňuje snadný transport i v neschůdném terénu a zajišťuje tak vysokou stabilitu při provozu. Malé překážky a delší vzdálenosti je tak možné překonávat bez větších problémů. 

Snadná manipulace s příslušenstvím, příjemná a jednoduchá obsluha! Díky integrované brzdě, je možné přístroj zabrzdit kdekoli na místě!

Regulace tlaku umožňuje nastavit provozní tlaky tak, aby vyhovovaly jakémukoli úkolu přesně podle konkrétních požadavků.

Regulace teploty. Požadovanou teplotu vstřikované vody lze jednoduše nastavit pomocí otočného držadla.

Moderní design pistole M2000 s prodloužením nyní umožnuje snadnou a rychlou výměnu nástavců a příslušenství (pistole a nástavec s tryskou už není jeden kus).

Manometr z ušlechtilé oceli je součástí vysokotlakého čisticího přístroje.

Systém Total-Stop pro okamžité zastavení, zlepšuje životnost těsnění a snižuje spotřebu energie. Vysokotlaké čističe bez systému Total-Stop přístroj přepnou po zavření pistole do obtokového režimu se sníženým tlakem. Voda bude v oběhu čerpána zbytkovým tlakem cca 10 barů. Modely se systémem Total-Stop v tomto případě vypnou motor. Vysokotlaké čerpadlo a pohon se odlehčí, což vede k podstatnému zvýšení životnosti stroje a k úspoře energie.

Propracovaný úložný systém, praktické uložení vysokotlaké pistole a příslušenství přímo na rámu stroje, vše na jednom místě a vždy při ruce!

Napájecí kabel o délce 7,5 m zajišťuje připojení do elektrické sítě (400 V zásuvka). Napájecí kabel lze jednoduše namotat na držák, který je součástí stroje.

S nádrží na vodu. U všech modelů therm slouží velká nádoba na vodu jako vodojem a vyrovnávací tlumič mezi rozvodnou sítí a čerpadlem.

S přívodem čistících prostředků na straně nasávání. Injektory čistících prostředků na výtlačné straně odebírají v každém případě cca 30 % energie, ať už jsou v chodu nebo ne. Připojením nádrže na vodu je nyní možné přisávat čistící prostředky přímo do čerpadla, což zabraňuje omezení výkonu a vede ke zvýšení celkového stupně účinnosti. Přísady jsou tedy nasávåny při nezměněném pracovním tlaku.

Vysokotlaká hadice z dvou vrstev ocelové tkaniny. Díky dvojitému ocelovému opletu hadice ještě lépe odolává vysokým tlakům, teplotám a opotřebení vlivem manipulace.

Palivové komory Kränzle therm:

Spalovací komory se zcela novou konstrukcí vyvinuté firmou Kränzle jsou dimenzovány pro profesionální trvalé zatížení! Vynikající termický stupeň  účinnosti garantuje nízkou spotřebu topného oleje (nafty) a nízkou hladinu emisí.

Kranzle therm komora(1)

therm_C_nakres

Základní příslušenství:

  • 1x vysokotlaký horkovodní / parní stroj Kränzle therm CA 12/150
  • 1x vysokotlaká pistole Kränzle M2000 s prodloužením a s vnitřním závitem - převlečnou maticí M22 x 1,5
  • 1x 10-ti metrová vysokotlaká hadice Kränzle DN8 s dvojitým ocelovým opletem 
  • 1x Základní plochá tryska Kränzle bez regulace s označením D25045, s trubkou z ušlechtilé oceli a vnějším závitem M22 x 1,5
  • 1x Základní předřadný vodní filtr
  • systém Total-Stop - stroj se zastaví po zavření vysokotlaké pistole a opětovně se spustí při jejím otevření

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokotlaké čističe - vapky
Elektrické připojení (V): 400 V; 7,2 A; 50 Hz
Pracovní tlak - (bar): 30 - 150 bar
Množství vody (l/m): 12 l/min ; 720 l/hod
Max. teplota (°C): 60 °C
Otáčky motoru (rpm): 1400 ot/min
Příkon (kW): 3,8 kW
Funkce Total-Stop: ANO - integrovaná v bubnu - 12 m
Délka elektrického kabelu (m): 7,5 m (zásuvka 16 A)
Délka vysokotlaké hadice (m): 10 m - standardní výbava
Navíjecí buben: 1/4" vnější
Hmotnost (kg): 150 kg
parní provoz: max. 140°C
Druh oleje: 10 w 60
První výměna oleje: po 50 provozních hodinách nebo po 1 roce
Další výměna oleje: po 500 provozních hodinách nebo po 1 roce
Přípustný přetlak (bar): 165 bar
přisávání čistícího prostředku: ANO - integrovaná v bubnu - 12 m
prodloužený doběh motoru: 7,5 m (zásuvka 400V; 20 A; typ C nebo K)
Rozměry ( d x š x v ): 860 x 580 x 970 mm
Spotřeba paliva (kg/h): 5,3 kg
Spotřeba vody (l/h.): max. 720l/h
Topný výkon (kW): 58 kw
Velikost palivové nádrže (l): 25 l
velikost trysky: D25045
Vypínání hořáku při nedostatku topného oleje: NE
Výkon (kW): 3 kW