Kränzle souprava pro tryskání pískem 055 (M22x1,5) pískovačka komplet

Kód: KR.41068
Značka: Kranzle
ZDARMAZDARMA
Kränzle kompletní souprava pro tryskání pískem 055 M22x1,5
2 892 Kč 2 390 Kč bez DPH
Ihned

Kompletní sada pro tryskání pískem. Sada obsahuje: sací nástavec, 3m hadici a pískovací injektor. Použitelná k odstraňování starých nátěrů, usazenin, rzi apod. Tryska má velikost 055. Granulace: 0,2 - 2,0 mm. Min. průtok vody 10 l/min. Max. průtok vody 19 l/min. Max. pracovní tlak 250 barů. Připojovací závit M22x1,5 vnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kränzle logo

Kompletní sada pro tryskání pískem.

Sada obsahuje: sací nástavec, 3m hadici a pískovací injektor.

Použitelná k odstraňování starých nátěrů, usazenin, rzi apod. Tryska má velikost 055. Granulace: 0,2 - 2,0 mm. Pískovací materiál: křemičitý písek.

Min. průtok vody 10 l/min. Max. průtok vody 19 l/min. Max. pracovní tlak 250 barů.

Pro použití pískovacího nástavce budete potřebovat vysokotlaký čisticí stroj s adekvátními parametry. Výhodou je, že Vám pískovací sada umožňuje pracovat za bezprašných podmínek! Díky směsi vody a pískovacího materiálu budete obrušovat s vysokou abrazivní účinností v takřka bezprašném prostředí, nečistoty a brusný prach odplaví voda! Existuje široké spektrum použití pískovače např.: odstraňování rzi na strojích, karoseriích vozidel, komponentech strojů, zábradlí, mříže, kování, pískování fasád, přírodního kamene a omítek. Odstraňování starých nátěrů a zbytků barev. Pomocí soupravy pro tryskání pískem dosáhnete bezvadných výsledků při přípravě podkladu k nanesení základového nátěru. Malíři a lakýrníci ho tak často ocení ve své každodenní práci!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: