Kränzle prodlužovací nástavec 1 m pro vysavač kalů pro profesionály, ušlechtilá ocel

Kód: 418017
Značka: Kranzle
1 096 Kč 906 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Prodlužovací nástavec o délce 1 metr pro vysavač kalů a odsávač vody Kränzle z nerezové ocele. Hodí se skvěle k odsávání a čištění (pomocí pravoúhlého nástavce) zahradních rybníčků, bazénů, odpadních vod a nádrží na močůvku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POZOR - jedná se o prodloužení pro starší provedení vysavače kalů s nerezovým sacím kuželem !!!

 

S novým provedením vysavače kalů (obj. kód 41791) není toto prodloužení kompatibilní !!!
Prodloužení pro vysavač kalů a odsávač vody pro profesionály!
Díky 1 metrovému prodloužení z ušlechtilé nerezové oceli je manipulace s vysavačem kalů ještě jednodušší a efektivnější. Vysavač kalů můžete s tímto prodloužením jednodušše nastavit a prodloužit tak pracovní dosah o jeden metr. Vysavač kalů Kränzle se skvěle hodí k odsávání a čištění zahradních rybníčků, bazénů, odpadních vod a nádrží na močůvku. Pro čištění bazénů a dosažení těžko dostupných míst doporučujeme použít modrý pravoúhlý nástavec, který naleznete v příslušenství. Pro čištění a odčerpávání vody ze zatopených prostor (sklepy, garáže, nádrže, studny, bazény apod.) doporučujeme použít vysokotlaký stroj Kränzle v kombinaci s vysavačem kalů

41801_vysavac_kalu

 

Odčerpání zatopených prostor a údržba bazénů nemůže být jednodušší!

Sací výška 3 metry a možná délka trubky (hadice) horizontálně až do 30 m jsou závislé na připojení a výkonu vysokotlakého čističe. Vysavač kalů pracuje na VENTURIHO principu (injektorového sání), který do sací trubky vytváří podtlak vysokotlakým točivým proudem, který odsaje špinavou vodu respektive kal, tudíž neobsahuje žádné turbíny ani motory. Vysokotlaký proud se smíchá v sací trubce s odsátým materiálem a vyplaví ho pryč. 

Nízkotlaká sací hadice, a vysavačač kalů není součástí dodávky! Jedná se pouze o prodlužovací nástavec z ušlechtilé ocele o délce 1 metr. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavač kalů a odsávač vody
délka nástavce (mm): 1000 mm
Materiál: ušlechtilá nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: