Caramba Perfekt Klima - čistič a dezinfekce pro ventilaci a klimatizaci 100 ml

Kód: 107377
Značka: Caramba
137 Kč 113 Kč bez DPH
Ihned

Caramba Perfekt Klima je účinný čistič a dezinfekce pro ventilaci a klimatizaci z produkce špičkového německého výrobce Caramba Chemie GmbH & Co

Detailní informace

Detailní popis produktu

Caramba Perfekt Klima je účinný čistič a dezinfekce pro ventilaci a klimatizaci z produkce špičkového německého výrobce Caramba Chemie GmbH & Co. KG

Oblast použití: CARAMBA PERFEKT KLIMA se používá k odstranění nepříjemných pachů v automobilech, čímž zabráníte onemocnění dýchacích cest nebo alergickým reakcím.

Popis a vlastnosti: CARAMBA PERFEKT KLIMA díky speciálním aktivním dezinfekčním složkám ničí bakterie a další mikroorganismy a odstraňuje nepříjemné pachy z čalounění, koberců i klimatizačních trubic. Vytváří příjemnou svěží vůni citronu.

Použití: Ukliďte vnitřní prostor auta, zavřete okna, zapněte zapalování a spusťte vnitřní okruh klimatizace (za studena), ventilátor nechte běžet na stupeň 2. Umístěte 100 ml CARAMBA PERFEKT KLIMA do prostoru pro nohy spolujezdce blízko sání ventilace a stiskněte stříkací hlavu na doraz. Ihned opusťte vozidlo. Po deseti minutách otevřete dveře, okna, případně dveře zavazadlového prostoru a nechte důkladně vyvětrat. Použijte vozidlo až poté, co je řádně vyvětráno.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: