ATMOS PERFECT 3 PFT- bez vzdušníku

Kód: P30UNICZ
Značka: ATMOS
ZDARMAZDARMA
bRjqHx
32 814 Kč 27 119 Kč bez DPH
Ihned

cesky-vyrobekstažený soubor

Výkonný profesionální pístový kompresor o příkonu 3 kW, s výtlakem 408 l/minutu při 10 bar (bez vzdušníku). Ideální kompresor splňující náročné technické požadavky pro širokou škálu menších až středních provozoven.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záruka 5 let_banner

Popis kompresoru
Průmyslový, pomaloběžný, litinový, pístový kompresor pro profesionální výrobu stlačeného vzduchu vhodný pro pravidelný každodenní provoz přerušovaného charakteru s určením do řemeslnických provozoven (autoservisy, pneuservisy, lakovny, montážní dílny, apod.). Tři volitelné varianty kompresoru s horizontálními vzdušníky splňují většinu požadavků ve smyslu dostatečné objemové zásoby vzduchu a tím méně často dynamicky namáhaného soustrojí nebo čtvrtou variantou prosté úspory místa v provozovně s půdorysnou plochou pod 0,5 m2 (varianta na vertikálním vzdušníku).

Ideální pracovní stroj – v posledních letech je Perfect instalován v řadě bioplynových stanic v ČR i zahraničí, kde spolehlivě pracuje v nepřetržitých provozech. Za podmínky správného nadimenzování z hlediska zatížení a četnosti spínání. Pracovní podmínky jsou uvedeny v příslušném návodu na obsluhu a údržbu, který je standardní součástí záruční dokumentace.

Konstrukce kompresoru Perfect
Základní dispozice kompresoru je horizontální nebo vertikální, určená primárně k umístění na vzdušník. Kompresor je spojen s elektromotorem přes klínový řemen, který je navržen s ohledem na max. živostnost ložisek. Součástí pístového agregátu je velký chladicí ventilátor, který prohání vzduch přes bohatě dimenzovaná chladicí žebra hlavy a válců s dostatečnou plochou. Elektrický motor je chráněn proti přetížení (nadproudovou ochranou). Kompresor je vybaven jednoduchým tlumením vibrací gumovými elementy (gumová kolečka, popř. silentblock).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pístové - do 3 kW - PERFECT line, pro živnostníky
Provedení: pístový kompresor
Maximální přetlak: 10
Sací výkon: 510
Výtlak: 408
Připojení: G 1/2“ I
Příkon: 3
Napětí: 400/50
Otáčky: 1100
Počet válců: 3
Mazání: Olejové
Hlučnost: 73

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: